Про компанію

Юридична компанія «Justlex»

Юридична компанія JUSTLEX в Києві

Юридична компанія «Justlex» - молода, але швидко розвиваються компанія, що займається наданням якісних, професійних послуг у сфері бізнесу, реєстрації, супроводу та бухгалтерії.

Надання юридичних послуг для ЮК «Justlex» є пріоритетними, і довгий час займали лідируючі позиції в сфері надання правового супроводу бізнесу. Але ми ніколи не стоїмо на місці. Постійно прагнемо розширювати спектр своїх послуг, покращувати їх якісно, а не тільки кількісно, тим самим підвищуємо професіоналізм наших співробітників і знаходимо нових друзів і колег. Саме тому у нас з'явилися такі напрямки, наприклад, як бухгалтерський супровід, питання по нерухомості, інтелектуальна власність, якими юридична фірма «Justlex» не займалася раніше.

Сьогодні ЮК «Justlex» об'єднує висококваліфікованих професіоналів, юристів і бухгалтерів, з практичним досвідом і відмінними знаннями національного і міжнародного права.

Сфера діяльності компанії охоплює область реєстрації підприємств, втілюємо бізнес ідеї в реальну діючу кейс, супроводжуємо і представляємо інтереси в судах (кримінального, господарського та цивільного), допомога іноземним громадянам в отриманні посвідки на проживання або відкритті бізнесу в Україні та інші послуги, з якими Ви можете ознайомитися, звернувшись до нас. В цілому, ми надаємо юридичну і бухгалтерську підтримку в різних сферах бізнесу, як для українських підприємців, так і для іноземних компаній, що мають ділові відносини в Україні.

Наша компанія в Києві має ще не такий великий, але вже успішний досвід юридичного супроводу. Від бізнес-проектів до створення і обслуговування готових бізнес моделей будь-якого рівня складності.

Мета компанії «JUSTLEX»:

 • Ми прагнемо завжди надавати і забезпечувати якісне обслуговування для своїх клієнтів.
 • Завжди знаходимося на зв'язку з Вами. Навіть якщо вночі потрібно поговорити з юристом, у Вас буде така можливість!
 • У нас немає звички брехати і відтягувати час. Все завжди вчасно і в терміни, а якщо раптом ні-маєте право отримати знижку на послугу або додатковий бонус за очікування.
 • Надаємо послуги з гарантією виконання своєї роботи. Якщо взялися, то ми зробимо це добре! Якщо немає, послуга за на рахунок!
 • Політика компанії спрямована на професійне зростання наших співробітників. Тому проводимо різні тренінги, курси підвищення кваліфікації на які можуть приходити і наші клієнти.
 • Ми готові супроводжувати Вас у всіх справах. Вважайте нас своїм особистим юристом, який розбирається у всіх сферах.
 • Ми не безлика компанія, яка не хоче навіть вислухати Ваші думки та ідеї. Перед тим як що-то почати, ми вислухаємо Вас, а потім внесемо корективи!

Як думаєте чому саме ми?

Знаєте, ми з 2012 року були просто пару юристів, з досвідом роботи на інших юридичних компаніях. Але думки і плани були масштабні. Тому в 2016 році з'явилося така фірма як JUSTLEX. Якщо перекласти назву виходить тільки право / закон (англ + латинь).

Ми хотіли стати не просто безликими юристами, «чисто на раз», а щоб стали для кожного, хто до нас прийде, кращим другом і помічником у всьому. З тих пір, я, почала по трохи вивчати як стати хорошим юристом. Не просто в папірцях копатися (цього вже навчилася давно), а бути більш людяним до людей, які до нас зверталися. Як таємний покупець я ходила не тільки по юр фірмам, а й скрізь де є «послуги» і зрозуміла одне - ніхто не хоче вислухати свого клієнта.

Зараз подумали, що за маячня?

Але немає, саме той юрист, який розуміє всю біль свого клієнта може допомогти йому у вирішенні питання. Тому звернувшись до нас, ми в першу чергу вислухаємо Вас, зрозуміємо чого хочете і тільки після цього ми скажемо юридично якомога це втілити в життя.

Ось так ми надаємо юридичні та бухгалтерські послуги в Києві з 2012 року, надаючи правильні рішення, що покладаються на багатий досвід і професіоналізм наших юристів ну і трохи психології.

Я до сих пір ходжу на тренінги і намагаюся зробити все так, щоб ЮК «Justlex» була здатна задовольнити запити українських та зарубіжних замовників в будь-якій сфері діяльності, і на сьогоднішній день ми:

 • Успішно реалізували понад 200 бізнес-проектів, різного ступеня складності, як для початківців стартаперів, так і для «старих гравців».
 • Більше 1000 постійних клієнтів - фізичних та юридичних осіб, які звертаються до нас повторно після первинної реєстрації або перереєстрації.
 • Більше 750 громадянам України і іноземців, була надана правова допомога. Серед них приблизно 170 осіб отримали безкоштовну юридичну допомогу.
 • На бухгалтерському обслуговуванні знаходяться приблизно 300 ФОПів і орієнтовно стільки ж юридичних осіб.

Як JUSTLEX допомагає ФОПу або ТОВ?

Ми реально готові супроводжувати від самої задумки відкриття бізнесу до реєстрації, від першого клієнта до першого за місяць чистого доходу, від першої звітності до перевірок керуючими державними структурами.

Навіть якщо немає ідей, але хочеться заробити - з нашою допомогою Ви переконаєтеся, що бізнес в Україні доступне і легке заняття, яке буде приносити прибуток і розвивати Вас в обраній ніші.

Процес оформлення документів як для ФОПа так і для ТОВ (як приклад), проходить прозоро і разом з Вами. Будь етап, будь це реєстрація або перереєстрація, або написання позовної заяви та подача в суд, або отримання ліцензії і тд., Ви все можете самі контролювати і перевіряти. Адже за Вами закріплюється юрист. У будь-який зручний момент можете набрати його і отримаєте відповідь, на якому етапі ми знаходимося, і як рухається справа.

А ось на мені, як на засновника компанії, лежить інша важлива відповідальність - завжди стежити за оновленням законодавчої бази України. Чи не орієнтуватися на старе законодавство (якщо в цьому немає необхідності). Так що Ви завжди будете впевнені в актуальності законів, які ми застосовуємо для вирішення тих чи інших завдань.

Юридична компанія «JUSTLEX» - працює швидко, якісно і на результат. Звертаючись в нашу фірму, звертаєтеся особисто до мене. Якщо щось не так я,  особисто допоможу вирішити питання і покараю некомпетентного. Адже не знання не звільняє від відповідальності!

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Переваги роботи з нами
Якість

Якість

Ми надаємо послуги відповідно до Європейських стандартів якості.

Надійність

Надійність

У нашому штаті працюють виключно професіонали, з багаторічним досвідом.

Вигода

Вигода

Індивідуальний підхід до кожного клієнта завдяки чому ми мінімізуємо ризики і економимо ваш час і кошти.

Результативність

Результативність

Ми працюємо на результат. Розуміємо проблему і мета клієнта і виробляємо стратегію для досягнення найкращого результату.

Комплексний підхід

Комплексний підхід

При вирішенні завдань будь-якої складності наші юристи консультуються з експертами з інших сфер.

Конфіденційність

Конфіденційність

Наша команда гарантує нерозголошення даних отриманих від клієнта.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX