Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3000грн.
5-7робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Вивчаючи норми законодавства нашої країни, Ви не знайдете такого поняття як юридична адреса. У Цивільному кодексі говориться лише про місцезнаходження підприємств, про яке вносяться відомості у спеціалізований реєстр (ЄДРПОУ). Місцезнаходженням юридичних осіб прийнято вважати те місце, де розташовується керівництво фірми і звідки безпосередньо здійснюється підприємницька діяльність або керівництво нею, адреса, звідки ведеться бухгалтерський облік, або ж по якому здійснюється отримання кореспонденції офіційного характеру.

Досить важливим питанням сьогодні є необхідність відповідності фактичної і юридичної адреси підприємств. Адже при фактичній їх відмінності існує ризик визнання підприємства таким, що є фіктивним, або ж привести до того, що воно втратить статус платника податків. Для того, щоб не допустити такого розвитку подій, необхідно негайно звернутися за допомогою до спеціаліств нашої юридичної фірми.

Порядок зміни юридичної адреси

 1. Консультування клієнта з усіх питань, що його цікавлять (що може здійснюватися як в усній, так і в письмовому вигляді).
 2. Складання і підготовка всієї необхідної документації, для того, щоб успішно реалізувати процедуру зміни юридичної адреси.
 3. Оплата клієнтом всіх мит, розмір яких визначається на законодавчому рівні.
 4. Безпосередня процедура проведення реєстрації змін юридичної адреси органами, що здійснюють функції державного реєстратора.
 5. Повідомлення про внесення змін спеціалізованих органів (податкової служби та статистичної).
 6. Після чого, клієнт отримує документ, що підтверджує факт внесення змін про юридичну адресу.

Довірте проведення даної процедури кваліфікованим фахівцям. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить заощадити власний час клієнта і провести зміну юридичної адреси без зайвого затягування і паперової тяганини. При необхідності, ми оформимо довіреність на представлення інтересів клієнта, і без його участі проконтролюємо процес легалізації змін даного виду.

Вартість зміни юридичної адреси

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

2000 грн

Терміни:

5 дня

Документи для зміни юридичної адреси

 • Витяг з реєстру підприємств та організацій;
 • Установчий документ підприємства, а також, зміни, що необхідно внести до нього;
 • Інформація про нову адресу місцезнаходження юридичної особи.

Для реалізації даної процедури, потрібно звертатися до уповноважених органів за місцем знаходження юридичної особи.

Вартість і терміни надання послуги

Варто звернути Вашу увагу на те, що терміни надання даної послуги, а також її вартість варіюється в залежності від конкретного випадку. У зв'язку з цим, щоб уникнути дезінформації, рекомендуємо уточнити дані питання при особистому зверненні за допомогою до фахівців нашої фірми.

Ми гарантуємо:

 1. Повагу до кожного клієнта і захист їх прав і законних інтересів.
 2. Оперативність надання послуг.
 3. Надання послуги тільки кваліфікованими спеціалістами із належним рівнем освіти.
 4. Співвідношення ціни та якості.
 5. Досягнення максимально ефективного результату для клієнта.

Зміна юридичної адреси підприємства є досить важливим рішенням, поставитися до якого необхідно відповідально і серйозно, для того, щоб в майбутньому уникнути можливих негативних наслідків, в результаті неправильної реалізації даної процедури. Завдяки нашій роботі, Ви зможете убезпечити себе і бути впевненими в можливості реалізувати підприємницьку діяльність без зайвих проблем. Численні відгуки наших клієнтів є підтвердженням надання послуг на вищому рівні.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX