Зміна директора підприємства

Зміна директора (керівника)

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3000грн.
3-5робочих днів
alt

Записатися на консультацію

При веденні підприємницької діяльності, рано чи пізно фірми стикаються з питанням зміни директора. Дане питання є дійсно актуальним і вимагає наявності певних знань. Юристи фірми «JUSTLEX» готові надати допомогу при проведенні даної процедури. Ми надамо консультації в усній або письмовій формі, за які Вас цікавлять, допоможемо в підготовці і оформленні всіх необхідних документах, а також будемо готові представити інтереси клієнта в органах державної влади. Послуги наших юристів також можуть включати отримання виписки з єдиного реєстру та отримання довідки з органів статистики.

Причиною зміни керівника або директора фірми може служить власне бажання такої особи або ж невдоволення здійснюваної ним діяльності з боку інших засновників підприємства. У будь-якому випадку, процедура зміни директора не може проводитися в довільній формі і обмежуватися видачею наказу про звільнення на підприємстві та здійсненням розрахунку з директором (керівником) фірми.

Процедура зміни директора

Дана процедура є досить не простий і проходить в кілька етапів, серед яких можна виділити наступні:

 • По-перше, слід провести загальні збори всіх учасників такого товариства, з метою прийняття рішення про зміну директора або керівника, і закріпити дане рішення протоколом, що повинен відповідати всім вимогам закону. В даному документі обов'язково потрібно вказати дату визначення нового керівника, а також дані про особу, що буде уповноважена проводити дії, пов'язані з процедурою реєстрації змін;
 • Після цього необхідно зібрати всі потрібні документи і подати їх в спеціалізовані орган державної влади, що уповноважений на проведення реєстрації змін відомостей про директора (керівника) підприємства;
 • Після того, коли документи будуть подані, і Ви отримаєте позитивне рішення реєстратора, буде необхідно попередити про звершення дій органів податкової служби.

Вартість зміни директора підприємства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

3000 грн

Терміни:

5 дня

Необхідні документи для зміни директора

 1. Документ, що підтверджує факт проведення державно реєстрації.
 2. Чинний установчий документ підприємства, в якому вказані дані про керівника (директора).
 3. Довідка з органів статистики.
 4. Документ - повідомлення про становлення на облік в органах податкової служби.
 5. Паспортна інформація (копія документа, що підтверджує особу) про директора (керівника), що є звільненим.
 6. Ідентифікаційний номер платника податків звільненого директора.
 7. Паспортна інформація (копія документа, що підтверджує особу) про директора (керівника), що призначається на посаду.
 8. Ідентифікаційний номер платника податків директора (керівника), що призначається на посаду.
 9. Довіреність на проведення процедури внесення змін про зміну директора (керівника).
 10. Документ, що підтверджує факт оплати державного мита за вчинення даних дій державним реєстратором.

Після подачі документів, зазначених вище, реєстратор має право винести рішення про проведення реєстрації змін, або ж, при наявності помилок, зупинити їх розгляд, зовсім залишити їх без розгляду, при наявності підстав, або ж винести відмову в проведенні даної процедури.

Для того, щоб уникнути негативних наслідків і рішень уповноваженого на проведення процедури внесення змін особи, необхідно уважно ознайомитися з усіма вимогами закону, що носить назву «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій».

Ми рекомендуємо звернутися до фахівців нашої фірми, адже це дозволить провести зміну директора (керівника) підприємства набагато швидше і може уникнути зайвих труднощів, що можуть виникнути з органами державної влади. Наші співробітники є професіоналами своєї справи з багаторічним досвідом роботи в даній сфері, дані фактори дозволять досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX