Реорганізація юридичної особи

Реорганізація юридичної особи

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3000грн.
5-7робочих днів
Реорганізація юридичної особи

Записатися на консультацію

Дана послуга підійде тим підприємцям, що прийняли рішення продовжувати свою діяльність, однак в дещо іншому форматі (вибравши іншу форму її функціонування). Законодавство нашої країни виділяє реорганізацію як одну з форм припинення дії юридичної особи. Але при цьому, варто відрізняти поняття ліквідації як припинення діяльності, і поняття реорганізації. Особливістю ліквідації є повне і остаточне припинення дії підприємства, а реорганізація передбачає, що юридична особа має правонаступники, яким передаються всі його права і обов'язки, а крім цього - майно.

Порядок проведення процедури реорганізації юридичної особи

Юридична компанія «JUSTLEX» пропонує здійснити послуги з реорганізації підприємства в наступному порядку, що передбачений нормами законодавства:

 1. Організація і проведення загальних зборів, і прийняття рішення про проведення реорганізації.
 2. Повідомлення про факт проведення даної процедури спеціалізовані державні органи.
 3. Здійснення процедури оприлюднення звістки про реорганізацію в ЗМІ.
 4. Проведення перереєстрації підприємства в уповноважених органах.

Професіонали нашої юридичної фірми є відмінними фахівцями в сфері корпоративного права, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері і докладуть максимальних зусиль для того, щоб досягти ефективного результату при вирішенні Вашої проблеми.

Вартість реорганізаціі юридичної особи

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

3000 грн

Терміни:

5-7 дня

Способи здійснення реорганізації юридичної особи

Перш за все, необхідно визначиться зі способом проведення процедури реорганізації, серед яких можна виділити наступні:

 • Об'єднання (або ж злиття) юридичних осіб. Цей вид передбачає, що всі наявні раніше права, а також обов'язки учасників даної процедури передаються ново підприємству. Результатом злиття є створення нової юридичної особи, а його учасники припиняють свою дію, і в слідстві інформація про них виключається з єдиного реєстру;
 • Приєднання юридичної особи. Ця процедура полягає в тому, що до одного вже існуючого підприємству, приєднуються інші, чиї права та обов'язки також переходять до приєднуваному. В такому випадку форма діяльності підприємств, що приєдналися, може потерпіти зміна, дані про них підлягають вилученню з єдиного реєстру, а в статут юридичної особи що склалося, вносяться зміни або ж здійснюється процедура його перереєстрації;
 • Поділ юридичної особи є його перетворення в кілька нових, що будуть визначені власниками деякої частини його статутного капіталу. В такому випадку до кожного з утворених підприємств, у відповідних частинах будуть передані права і обов'язки яке поділяється підприємства;
 • Перетворення. Даний вид реорганізації може бути пов'язаний наприклад, зі зміною форми власності, або ж організаційно - правової форми, в якій здійснювалася діяльність підприємства;

Необхідно пам'ятати, що при здійсненні процедури реорганізації, необхідно провести оформлення акту передачі, або ж розподільчого балансу підприємства. Довірити складання даних документів краще фахівцям, щоб уникнути помилок.

Більш детальні консультації з питань реорганізації можна отримати на індивідуальній консультації, що проводиться співробітниками фірми «JUSTLEX». Наші юристи можуть здійснити як усну консультацію клієнта, так і письмову, де більш детально розписати рекомендації у вирішенні того чи іншого питання.

Надання послуг з реорганізації охоплює:

 • Консультування клієнтів, з усіх питань, що виникають в процесі проведення даної процедури;
 • Організація проведення загальних зборів вищих органів підприємства;
 • Оформлення договорів про проведення процедури реорганізації;
 • Підготовка та оформлення необхідних документів для їх надання в уповноважені органи державної влади;
 • Проведення процедури перереєстрації підприємства;
 • Виготовлення друку для підприємства.

Ми гарантуємо якісне надання послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX