Перереєстрація ТОВ

Перереєстрація ТОВ

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3000грн.
5-7робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Перереєстрація товариства з обмеженою відповідальністю може знадобитися в різних випадках, наприклад, якщо установа змінює своє місце розташування, або при необхідності внесення змін до найменування підприємства, при зміні складу засновників або зміні директора, при зміні видів економічної діяльності, а також, якщо потрібно внести зміни в установчі документи фірми. Необхідні документи, що потрібно буде подати до відповідних органів для здійснення даної процедури, будуть змінюватися в залежності від певного випадку. Повноваження перереєстрації підприємства поширюється на державного реєстратора, що здійснює функції при виконавчому комітеті міської ради.

Процедура перереєстрації ТОВ

І так, для того щоб здійснити цю процедуру, необхідно зробити наступні дії:

 1. Зібрати всі потрібні документи для здійснення даної процедури, перелік яких визначено в статті сімнадцятій Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, та фізичних осіб - підприємців», зокрема, частиною четвертою цієї статті.
 2. Правильно оформити всі документи, що знадобляться для перереєстрації.
 3. Подати їх до відповідних органів.

В разі, якщо Ви не хочете самостійно займатися тяганиною по збору та оформлення документів, є безліч юридичних фірм, що з радістю нададуть допомогу і будуть готові виконати всю паперову роботу без Вашої участі.

Внесення змін до статуту Товариства з обмеженою відповідальністю є досить поширеним явищем, стикаючись з яким, у керівників організацій виникає безліч питань. Постараємося внести ясність в здійснення даної процедури.

Якщо говорити про порядок внесення змін до статуту підприємства, то тут існує кілька способів. Першим, є виклад змін до статуту у вигляді окремого документа, текст якого готується як самостійний додаток до статуту, що є його невід'ємною частиною. Другим способом є перепис статуту в повному обсязі, коли його попередня редакція втрачає силу. Що стосується строків внесення змін до головного установчий документ ТОВ, то це займе три робочих дні, за відсутності підстав для відмови в здійсненні даної процедури.

Вартість Перереєстраціі ТОВ

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

3000 грн

Терміни:

5-7 дня

Які документи необхідно подати для здійснення перереєстрації ТОВ?

 • Правильно заповнена карта реєстрації;
 • Окремий документ, яким підтверджується правомочність прийняття рішення про зміну установчого документа (статуту);
 • Статут в останній редакції;
 • Зміни до статуту (будь то додаток або статут цілком), що подаються в двох зразках;
 • Документ, що підтверджує, що був сплачений реєстраційний збір.

Додатково можуть вимагатися:

 • Якщо зміни стосуються зменшення статутного капіталу, подається документ, що підтверджує оплату за опубліковані оголошення в спеціалізованому ЗМІ;
 • Документ, що підтверджує факт смерті учасника або засновника підприємства (свідоцтво), якщо зміни стосуються складу учасників або засновників;
 • Якщо процедура потрібна в зв'язку зі зміною мети підприємства - потрібна копія судового рішення;
 • Заява від фізичної особи, де вказується бажання про вихід зі складу засновників організації;
 • Договір, заяву, а також будь-який інший документ, в якому підтверджується факт передачі частини в статутному капіталі товариства;
 • А так же інші документи, в залежності від конкретного випадку.

Особа, яка подає документи, може підтвердити особистість, або свої повноваження, паспортом громадянина України, або закордонним паспортом, якщо в статуті значиться, що ця людина може діяти від імені установи. Якщо особа є представником, то свої повноваження слід підтвердити довіреністю.

Не варто забувати про те, що статут повинен бути правильно оформлений, тобто прошитий і пронумерований відповідно до правил діловодства.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX