Перереєстрація підприємств

Перереєстрація підприємств

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3000грн.
5-7робочих днів
alt

Записатися на консультацію

У певних випадках виникає необхідність проведення процедури перереєстрації підприємства. Рекомендуємо довірити цю послугу фахівцям нашої юридичної фірми, адже вони як ніхто інший знають всі тонкощі її здійснення.

Співробітники нашої компанії виконають роботу в чітко обумовлені терміни, без зайвого затягування, адже вони мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволяє швидко реалізувати перереєстрацію підприємства.

У наші послуги входить:

 1. Надання консультацій клієнтам, з усіх необхідних питань (як в усному, так і письмовому вигляді).
 2. Оформлення всієї необхідної документації для здійснення процедури.
 3. Представлення інтересів клієнта, при зверненні в спеціалізовані органи, що уповноважені проводити перереєстрацію підприємств.
 4. Отримання документа, що підтверджує здійснення перереєстрації.

Які зміни про підприємство можуть вноситися?

 • Легалізації підлягають всі зміни, що вносяться в установчий документ підприємства;
 • Інформація про зміну місцезнаходження підприємства;
 • Зміна найменування підприємства;
 • Внесення змін про особу, що є керівником такого підприємства.

Вартість перереєстрації підприємств і фірм

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

2000 грн

Терміни:

5 дня

Процедура перереєстрації підприємства

Дана послуга представляє собою внесення в спеціалізований реєстр нових відомостей про підприємство. Зробити це самостійно, без легалізації змін не можна, адже в такому випадку, Ви не зможете здійснювати підприємницьку діяльність законно. Для цього потрібно звернутися в спеціально уповноважені органи, де здійснюють функції державні реєстратори, з чітким переліком необхідних документів.

Варто звернути увагу, що документація може відрізнятися в кожному індивідуальному випадку, це питання необхідно уточнювати при безпосередньому зверненні до фахівців нашої фірми.

Розберемо випадки, що зустрічаються частіше за інші.

Зміна керівника підприємства

В даному випадку, Вам потрібно, перш за все, організувати загальні збори учасників такого підприємства, на якому прийняти рішення про зміну керівника. Після цього, слід звернутися для легалізації цих змін про підприємство.

Зміна місцезнаходження підприємства

Дана процедура передбачає необхідність внесення нових відомостей про юридичну адресу підприємства в його установчий документ. При необхідності реалізації зміни місцезнаходження, засновники підприємства також збирають загальні збори, предметом розгляду яких є питання зміни адреси. Заявник може особисто звернутися до уповноважених органів реєстрації, або ж через свого представника, заздалегідь оформивши довіреність.

Зміна найменування підприємства

Як правило, даний випадок є актуальним в разі проведення процедури ребрендингу. Крім того, що необхідно придумати нове найменування, особи, що є учасниками юридичної особи, приймають відповідне рішення, і вносять змінену назву в установчий документ, що в свою чергу підлягає затвердженню в новій редакції. Тільки після цього, необхідно звернутися до реєстратора, уповноваженого легалізувати зміни найменувань підприємств.

Терміни і вартість надання послуги перереєстрації, рекомендуємо уточнювати при особистій зустрічі з представниками нашої фірми, адже кожен випадок є індивідуальним.Проте, ми гарантуємо притримання лояльної цінової політики та оперативне здійснення послуг.

Фахівці нашої компанії простежать за тим, щоб процедура перереєстрації була проведена у відповідності з усіма вимогами законодавства. Ми здійснюємо діяльність, орієнтуючись на задоволення вимог клієнта, завдяки чому завжди отримуємо численні позитивні відгуки.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX