Кінцеві вигодонабувачі

Розкриття кінцевих вигодонабувачів

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3000грн.
3-7робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Фахівці компанії «JUSTLEX» готові надати інформацію про правила визначення кінцевих вигодонабувачів юридичної особи. Дана процедура здійснюється з метою запобігання відмиванню доходів підприємства, що були отримані незаконним шляхом.

Юридична фірма «JUSTLEX» - це команда знавців своєї справи, багаторічний досвід роботи наших співробітників дозволяє домагатися ефективного результату при вирішенні проблем у правовій сфері, що виникають у наших клієнтів. Юристи нашої компанії мають вищу освіту кращих юридичних ВУЗів країни і постійно працюють над підвищенням рівня свого професіоналізму.

Відповідно до вимог законодавства, підприємства, що здійснюють діяльність на території України, зобов'язані:

 1. Визначити кінцевого вигодонабувача.
 2. Оприлюднити дану інформацію в спеціалізованому реєстрі.

До даними, що підлягають оприлюдненню, відносяться

 • Кількість засновників підприємства (перелік);
 • Дані про кінцевий вигодонабувачів підприємства або його засновника;
 • Дані про власність юридичних осіб, що є засновниками підприємства, зареєстрованого на території нашої держави, на підставі яких можна встановити фізичних осіб, які є власниками істотної участі.

Вартість внесення даних про кінцевих бенефіціарів підприємства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

800 грн

Терміни:

3 дня

Кінцевим вигодонабувачем може бути фізична особа, що незалежно від реального володіння, може справляти вирішальний вплив на здійснення підприємницької діяльності та управління нею безпосередньо, або ж за допомогою інших осіб, за допомогою таких способів:

 1. Здійснення права володіння або ж використання всіх, або основної частини активів підприємства.
 2. Здійснення права вирішального впливу на склад (його формування), результати проведеного голосування, при прийнятті рішень, звершення угод підприємством, предметом яких можуть бути умови здійснення діяльності, видавати накази, що є преюдиціальним, або ж виконувати функції головних органів правління.

Подати дані про кінцевих вигодонабувача можливо особисто, або ж скориставшись поштою, по якій можна відправити встановлену законом форму 4 з даними про контролерів. Варто звернути увагу, що підпис заявника на такому документі, повинна бути завірена нотаріусом.

Дані, що необхідно подати для визначення кінцевих вигодонабувачів охоплюють:

 1. Інформацію про назву підприємства та його код з реєстру підприємців та громадських організацій.
 2. Дані з документа, що підтверджує особу контролера (в разі, коли такою особою є іноземний громадянин, необхідно надати копію його документа, що посвідчує особу, з посвідченим нотаріально перекладом такого документа).
 3. Інформація про останнє місце проживання контролерів.
 4. Ідентифікаційний код платника податків, що належить контролеру.
 5. У разі, коли серед засновників є юридична особа, відомості, що наводилися вище, будуть потрібні подати і засновникам такої особи.
 6. У разі, коли структурною частиною материнського підприємства є інші юридичні особи, відомості, що наводилися вище, потрібно приводити до того моменту, поки не визначатися власники, що є фізичними особами.

Наслідки ухилення від надання інформації про кінцевих вигодонабувача

За дані дії, на законодавчому рівні передбачено сплату штрафу, що може стягнути з керівника підприємства, або інших осіб, що уповноважені здійснювати діяльність в інтересах і від імені фірми.

Наші переваги

 • Кваліфіковані й освічені фахівці, що здатні знайти вихід із, здавалося б, найскладніших ситуацій;
 • Здатність повною мірою здійснити захист законних прав та інтересів громадян;
 • Гарантія ефективної роботи;
 • Оригінальні рішення поставлених перед компанією завдань.

Юридична фірма «JUSTLEX» надасть консультації щодо здійснення процедури визначення кінцевих вигодонабувачів, а крім цього, допоможе з оформленням всіх необхідних документів для здійснення даної процедури. Фахівці нашої компанії нададуть допомогу ефективно і швидко, що допоможе зберегти Ваш особистий час.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX