Реєстрація ТОВ

Реєстрація ООО, ТОВ в Києві

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
1500грн.
1-3робочих днів
Реєстрація ТОВ

Записатися на консультацію

Процедура реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю потрібна особам, що планують організувати власний бізнес. Цей вид товариства підійде для ведення малого підприємництва в Україні.

ТОВ характеризується тим, що його капітал поділяється між учасниками на частини. Якщо говорити про кількість учасників такої юридичної особи, то варто відзначити, що на сьогоднішній день, вона не є обмеженою.

Послуги з оформлення ТОВ

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть послуги з консультування клієнтів, що допоможуть в подальшому, при реєстрації ТОВ. Питаннями, з якими зустрічаються найчастіше є наступні:

 • Яким чином проходить процедура реєстрації ТОВ?
 • Який вид діяльності вибрати для ведення бізнесу?
 • Питання оподаткування певних видів господарської діяльності.
 • Питання отримання ліцензій і спеціальних дозволів на здійснення діяльності.
 • Та інші.

Фахівці нашої компанії детально зможуть відповісти на всі запитання, а крім консультацій, будуть готові допомогти з правильним оформленням всіх необхідних документів і представити інтереси клієнта в уповноважених державних органах.

Вартість відкриття ТОВ

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

від 1200 грн.

Терміни:

від 3 днів

Етапи реєстрації ТОВ

 1. Для правильного ведення господарської діяльності, необхідно створити свій бізнес-план. Даний документ є дуже важливим, так як без нього, реалізація і ведення бізнесу буде неймовірно складним процесом.
 2. Вибрати найменування для підприємства, що є не простою процедурою, так як воно не повинно повторюватися з назвами фірм, дані про яких вже містяться в спеціалізованому державному реєстрі.
 3. Вирішити питання з юридичною адресою підприємства - ним є те місце, з якого ведеться діяльність фірми, або ж, місце, де знаходяться керівні органи, що безпосередньо здійснюють її діяльність.
 4. Визначитися з видом діяльності і вибрати КВЕД (коди економічної діяльності), що визначаються спеціалізованим класифікатором.
 5. Вибор системи оподаткування підприємства.
 6. Слідом, потрібно зібрати установчі збори, на яких вирішується питання заснування Товариства з обмеженою відповідальністю, а також цілі і завдання його діяльності. Крім цього, обговорюються положення головного установчого документа підприємства - статуту, вибираються органи правління, формується статутний фонд.
 7. Безпосередня реєстрація ТОВ, що здійснюється спеціально уповноваженими органами та особами. Сьогодні, дана процедура здійснюється державними реєстраторами реєстраційних палат при виконавчих комітетах міських рад.

Документи для відкриття ТОВ

Дотримуючись норм спеціалізованого закону, що регулює дане питання і носить назву «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб - підприємців, і громадських організацій», особам, що мають намір пройти процедуру реєстрації юридичної особи, потрібно правильно оформити і подати в уповноважений орган такі документи:

 • Заяву встановленого зразка, про заснування підприємства;
 • Оригінал документа, що підтверджує рішення засновників, створити підприємство (допускається подача копії, в разі її посвідчення нотаріусом);
 • Дані, що стосуються керівних органів підприємства (паспортні дані керівників, ідентифікаційний код, номери для зв'язку), в разі, якщо документи подаються уповноваженим представником - дані про нього;
 • Установчий документ, що є головним документом, на якому ґрунтується діяльність юридичної особи;
 • Документ, що підтверджує сплату державного мита за дану процедуру.

Прийнявши на розгляд документи, уповноваженій особі відведено термін, що становить двадцять чотири години, для прийняття позитивного рішення про проведення реєстрації, або ж негативного. У другому випадку, може бути прийнято рішення про зупинення розгляду документів до усунення всіх недоліків, або ж про відмову в проведенні реєстрації.

Юристи нашої компанії, при оформленні документів, рекомендують звертати уваги на вимоги законодавства, що стосуються допустимих орфографічних і граматичних помилок, правильного вибору найменування для Товариства з обмеженою відповідальністю, а також чітко дотримуватися переліку документів, визначеного в частині четвертій статті сімнадцятій спеціалізованого закону, назва якого згадувалася вище.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX