У нашій країні цей організаційний вид зустрічається досить рідко. Отже, необхідно дуже уважно підходити до питання легалізації підприємства даної форми.
Товариства, що передбачають додаткову відповідальність, можуть бути створені як одним, так і кількома засновниками. Статутний капітал даного підприємства ділиться на конкретні частини, чий розмір обчислюється з урахуванням вимог установчого документа - статуту. Важливою відмінністю даного підприємства, є наступне: на осіб, які є його учасниками покладається відповідальність додаткового характеру (іменованою субсидіарною) і передбачається для погашення всіх зобов'язань підприємства, при цьому, учасники несуть її всім належним їм майном, в розмірі, кратному їх вкладами, він, як правило, визначається в статуті товариства.
У разі, якщо Ви вирішили самостійно розібратися в питанні легалізації товариства з додатковою відповідальність, ми рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з такими законодавчими актами, як Цивільний кодекс і закон, що носить назву «Про державну легалізацію юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань». Однак, важливо сказати, що набагато ефективніше буде довірити це питання фахівцям своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в сфері реєстрації юридичних осіб.
Процедура реєстрації товариства з додатковою відповідальністю
Легалізація товариств з додатковою відповідальністю здійснюється в кілька етапів, що включають:
- Підготовчі дії. Коли учасники такого товариства приймають рішення про заснування, і оформляють його в письмовому вигляді (як правило, протоколом);
- Складання заяви для реалізації процедури легалізації та її подача особі, уповноваженій здійснювати реєстраційні дії;
- Перевірка заяви реєстратором та прийняття відповідного рішення про легалізацію;
- Отримання інформаційної довідки зі спеціалізованого реєстру (ЄДРПОУ).
Вартість реєстрації товариства з додатковою відповідальністю
ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.
Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.
Вартість:
від 1700 грн.
Терміни:
від 1-2 днів
Таким чином, для того, щоб здійснити цю процедуру, особам потрібно подати лише заяву встановленого зразка, що обов'язково повинна заповнюватися друкованими літерами особисто заявником. У разі, якщо для проведення реєстрації звертається уповноважена особа, необхідно подати документ, що посвідчує особу громадянина України (паспорт), а також оформлену у відповідності з усіма вимогами законодавства - довіреність на представлення інтересів.
Термін для того, щоб реєстратор вніс до відповідного реєстру запис про реалізацію легалізації, не повинен перевищувати двадцяти чотирьох годин з моменту подачі заяви. При цьому важливо враховувати, що до уваги не беруться дні, що є вихідними і святковими.
Способи подачі документів для реєстрації ТДВ
- В індивідуальному порядку.
- Шляхом оформлення електронних документів.
- За допомогою пошти.
При цьому, важливо знати, що кожен із способів подачі має певні особливості. При необхідності, ми проконсультуємо наших клієнтів в даному питанні.
Наша юридична фірма надає якісні послуги в сфері легалізації юридичних осіб. Завдяки нашій роботі Ви зможете швидко і ефективно реалізувати процедуру реєстрації Товариства з додатковою відповідальністю. Крім усних і письмових консультацій, наші фахівці можуть представити Ваші інтереси в уповноважених органах і позбавити від перебування в чергах. Ми гарантуємо надання послуги в чітко обумовлені терміни і без зайвого затягування. Лояльна цінова політика, якої дотримується наша компанія, дозволяє залучити безліч клієнтів, що залишають лише позитивні відгуки про здійснювану нами діяльності.