Реєстрація ТДВ

Реєстрація товариства з додатковою відповідальністю

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
1700грн.
1-3робочих днів
Реєстрація ТДВ

Записатися на консультацію

У нашій країні цей організаційний вид зустрічається досить рідко. Отже, необхідно дуже уважно підходити до питання легалізації підприємства даної форми.

Товариства, що передбачають додаткову відповідальність, можуть бути створені як одним, так і кількома засновниками. Статутний капітал даного підприємства ділиться на конкретні частини, чий розмір обчислюється з урахуванням вимог установчого документа - статуту. Важливою відмінністю даного підприємства, є наступне: на осіб, які є його учасниками покладається відповідальність додаткового характеру (іменованою субсидіарною) і передбачається для погашення всіх зобов'язань підприємства, при цьому, учасники несуть її всім належним їм майном, в розмірі, кратному їх вкладами, він, як правило, визначається в статуті товариства.

У разі, якщо Ви вирішили самостійно розібратися в питанні легалізації товариства з додатковою відповідальність, ми рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з такими законодавчими актами, як Цивільний кодекс і закон, що носить назву «Про державну легалізацію юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань». Однак, важливо сказати, що набагато ефективніше буде довірити це питання фахівцям своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в сфері реєстрації юридичних осіб.

Процедура реєстрації товариства з додатковою відповідальністю

Легалізація товариств з додатковою відповідальністю здійснюється в кілька етапів, що включають:

 • Підготовчі дії. Коли учасники такого товариства приймають рішення про заснування, і оформляють його в письмовому вигляді (як правило, протоколом);
 • Складання заяви для реалізації процедури легалізації та її подача особі, уповноваженій здійснювати реєстраційні дії;
 • Перевірка заяви реєстратором та прийняття відповідного рішення про легалізацію;
 • Отримання інформаційної довідки зі спеціалізованого реєстру (ЄДРПОУ).

Вартість реєстрації товариства з додатковою відповідальністю

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

від 1700 грн.

Терміни:

від 1-2 днів

Таким чином, для того, щоб здійснити цю процедуру, особам потрібно подати лише заяву встановленого зразка, що обов'язково повинна заповнюватися друкованими літерами особисто заявником. У разі, якщо для проведення реєстрації звертається уповноважена особа, необхідно подати документ, що посвідчує особу громадянина України (паспорт), а також оформлену у відповідності з усіма вимогами законодавства - довіреність на представлення інтересів.

Термін для того, щоб реєстратор вніс до відповідного реєстру запис про реалізацію легалізації, не повинен перевищувати двадцяти чотирьох годин з моменту подачі заяви. При цьому важливо враховувати, що до уваги не беруться дні, що є вихідними і святковими.

Способи подачі документів для реєстрації ТДВ

 1. В індивідуальному порядку.
 2. Шляхом оформлення електронних документів.
 3. За допомогою пошти.

При цьому, важливо знати, що кожен із способів подачі має певні особливості. При необхідності, ми проконсультуємо наших клієнтів в даному питанні.

Наша юридична фірма надає якісні послуги в сфері легалізації юридичних осіб. Завдяки нашій роботі Ви зможете швидко і ефективно реалізувати процедуру реєстрації Товариства з додатковою відповідальністю. Крім усних і письмових консультацій, наші фахівці можуть представити Ваші інтереси в уповноважених органах і позбавити від перебування в чергах. Ми гарантуємо надання послуги в чітко обумовлені терміни і без зайвого затягування. Лояльна цінова політика, якої дотримується наша компанія, дозволяє залучити безліч клієнтів, що залишають лише позитивні відгуки про здійснювану нами діяльності.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX