Реєстрація приватного підприємця (ЧП, ПП)

Реєстрація приватного підприємця

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
2500грн.
3робочих днів
Реєстрація ПП

Записатися на консультацію

На сьогоднішній день, кількість приватних підприємців в нашій країні стрімко зростає. Це пов’язано із тим, що всі ризики у зв’язку із здійсненням діяльності покладаються лише на одну особу і не залежать від третіх осіб.

Варто зазначити, що право на заняття підприємницькою діяльністю належить не тільки особам, що є громадянами України, але і особам, що є апатридами, або ж, які мають громадянство іншої країни. При цьому, в обов'язковому порядку, необхідно, щоб даний суб'єкт досяг повноліття, адже з цим пов'язано придбання повної цивільної дієздатності. Важливо відзначити, що дотримуючись певних вимог законодавства, особа, що не досягла вісімнадцяти років, також може здійснювати підприємницьку діяльність, проте в такому разі потрібно буде подати додаткову документацію. З даного питання ми проконсультуємо клієнтів в окремому порядку.

Реалізація процедури легалізації приватного підприємця

Перш за все, особі, що має намір зайнятися цією формою ведення бізнесу, необхідно звернутися до уповноважених органів реєстрації, що розташовуються за місцем її прописки, з наступними документами:

 • Заява встановленого зразка на проведення процедури легалізації. Необхідно акцентувати увагу на тому, що даний документ заповнюється особисто заявником друкованими літерами;
 • У випадку, коли заявником є особа, що не досягла повноліття, однак, їй виповнилося повних шістнадцять років, необхідно надати в письмовому вигляді і з нотаріальним посвідченням, документ, що підтверджує дозвіл на заняття даним видом діяльності від батьків, осіб, які є усиновителями, представників органів опіки.

Вартість реєстрації приватного підприємця (ЧП, ПП)

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

від 2500 грн.

Терміни:

від 3 днів

При цьому, після прийняття даних документів, реєстратор повинен видати заявнику однин із зразків оформленого ним опису.

У певних випадках, уповноважена особа може прийняти рішення про залишення поданих документів без розгляду, це є можливим, якщо:

 1. Подані документи, не відповідають всім існуючим законодавчим вимогам;
 2. Подані документи були надані не в повному обсязі.

Ще одним негативним рішенням реєстратора є відмова в проведенні процедури легалізації, що можливо:

 1. У разі, коли дані, що містяться в заяві, суперечать відомостям, що присутні в реєстрі (ЄДРПОУ).
 2. Коли існують обмеження на заняття даним видом діяльності.
 3. Якщо в реєстрі вже міститься інформація про те, що заявник є підприємцем.

У разі прийняття рішення про відмову, реєстратор зобов'язується повернути всі подані документи заявнику разом з відповідним повідомленням.

Коли документи успішно пройшли перевірку, реєстратор вносить відповідні відомості в спеціалізований реєстр, після чого видає інформаційну довідку заявнику.

Термін реєстрації приватного підприємця

Уповноважена особа повинна здійснити процедуру легалізації протягом двадцяти чотирьох годин з моменту прийняття відповідної заяви.

Вартість надання наших послуг залежить від комплексності їх предоставлення. Уточнити це питання можна при особистому зверненні до представників нашої фірми.

Звернувшись за допомогою до нашої юридичної компанії, Ви убезпечите себе від можливості прийняття реєстратором рішення про відмову в проведенні процедури, а також заощадите свій особистий час. Наші фахівці нададуть інформативні консультації з усіх питань, що цікавлять клієнта (що можливо як в усній, так і в письмовій формі), підготують необхідну документацію, а також, представлять інтереси клієнта в спеціалізованих органах. При зверненні за правовою допомогою до нас, Ви отримаєте якісну послугу за лояльною ціною.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX