Реєстрація кооперативу

Реєстрація кооперативу

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3500грн.
5-7робочих днів
Реєстрація кооперативу

Записатися на консультацію

Кооператив являє собою організацію, створену у вигляді юридичної особи, метою якої є задоволення різних інтересів соціального, економічного та іншого характеру, її учасників. Варто зазначити, що даний вид організацій належить до неприбуткових, що представляє собою неможливість її учасників отримувати доходи від здійснюваної ними діяльності, а також, ділити їх між собою, якщо це не пов'язано з метою, визначеною установчим документом такого об'єднання.

Реєстрація кооперативу і їх види

 • Обслуговуючий кооператив. Даний вид передбачає надання його учасникам послуг інформаційного, побутового характеру, і інших їм подібних;
 • Виробничий кооператив. Його головною особливістю є обов'язкова трудова участь членів у ньому, а також, внесення засобів майнового характеру з метою реалізації виробництва;
 • Споживчий кооператив. Його основною метою є задоволення споживчих потреб членів.

 

 

Вартість реєстрації кооперативу. Засновник фізична особа

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

3500 грн

Терміни:

від 5 днів

Вимоги до статуту кооперативу

 1. Перш за все, установчий документ кооперативу повинен містити відомості про його назву, вид, а також місцезнаходження.
 2. Завдання, для реалізації яких він був створений, а також цілі такого кооперативу.
 3. Відомості про всіх осіб, які є засновниками. Інформація про щодо їх паспортних даних, права та обов'язки.
 4. Форма, передбачена для участі в діяльності кооперативу, відповідальність членів за нездійснення домовленостей.
 5. Положення, що регулюють порядок управління майном, що належить кооперативу.
 6. Положення, відповідно до яких, буде відбуватися процедура реорганізації і припинення дії кооперативу.

Процедура реєстрації кооперативу

Для здійснення реєстрації, заявник повинен подати особі, уповноваженій здійснювати реєстраційні функції наступні документи:

 • Документ, що підтверджує рішення про створення кооперативу (як правило, ним є протокол), а також, список осіб, що прийняли таке рішення;
 • Установчий документ кооперативу - статут.

Варто відзначити, що в разі, коли заявником є юридична особа, потрібно надати і інші документи, перелік яких необхідно деталізувати при особистому зверненні до фахівців нашої компанії.

Дані документи можуть подаватися як в електронному, так і в паперовому вигляді. При цьому, їх обов'язково необхідно складати державною мовою.

Термін для легалізації визначається 24 годинами, з моменту отримання реєстратором всіх необхідних документів, при цьому, важливо не брати до уваги дні, які є вихідними і святковими.

Після того, як всі документи будуть отримані, реєстратор здійснює їх правову експертизу, на підставі якої і приймається рішення про проведення процедури легалізації, або ж про відмову в її реалізації.

Вартість реєстрації кооперативу. Засновник юридична особа

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

4500 грн

Терміни:

від 5 днів

Негативне рішення про відмову реєстратор може прийняти лише у випадках, що передбачені законодавством:

 • При неповні подачі всіх необхідних відомостей;
 • Якщо при проведенні правової експертизи, було виявлено, що інформація, що міститься в документах, суперечить вимогам закону;
 • У документах невірно позначені паспортні дані, або ж реквізити особи, яка є заявником;
 • Спотворення або ж приховування поданих відомостей, або ж їх невідповідність інформації, що міститься в спеціалізованому реєстрі (ЄДРПОУ).

Для здійснення процедури легалізації кооперативу рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців нашої юридичної фірми. Ми зможемо надати комплекс послуг, що дозволять заощадити власний час клієнта, а також не допустити прийняття реєстратором рішення про відмову в проведенні даної процедури. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить досягти максимально ефективного результату.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX