Реєстрація фермерського господарства

Реєстрація фермерського господарства

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
2800грн.
від 7робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Для того, щоб процедура реєстрації пройшла швидше і простіше, спершу потрібно ознайомитися із законом під назвою «Про фермерське господарство». Саме в цьому нормативно - правовому акті Ви знайдете корисну інформацію, що стосується основних положень про даний вид діяльності.

Почнемо с того, що ж являє собою фермерське господарство?

Це поняття характеризують такі ознаки:

 • Воно являє собою діяльність, що здійснюється з метою отримання прибутку;
 • Об'єднує осіб, що виявили бажання вирощувати продукцію сільського господарювання;
 • Крім вирощування, громадяни можуть здійснювати переробку та реалізацію такої продукції;
 • Мета всієї цієї діяльності - отримання прибутку.

Таке господарство може розташовуватися лише на земельній ділянці, що належить його учасникам на праві власності або користування, в тому числі і за договором оренди безпосередньо для ведення господарства даного виду.

Обов'язковою умовою для створення фермерського господарства є те, що його засновниками повинні бути особи, що перебувають у родинних зв'язках між собою. Однак, засновником такого господарства може бути і одна фізична особа - підприємець, що має досягти вісімнадцятирічного віку і відповідати всім ознакам дієздатності. Що стосується членства, то учасниками такого підприємства можуть бути особи, яким виповнилося чотирнадцять років.

Процедура виділення землі для заснування фермерського господарства

Головними актами законодавства, що регулють дане питання є Земельний Кодекс, а також закон, що був згаданий вище - «Про фермерське господарство».

Ці акти, говорять про те, що якщо Ви хочете займатися даним видом діяльності, потрібно звернутися в районну державну адміністрацію або до місцевої ради, для того, щоб Вам дали у власність або в оренду, відповідно, землі з державної чи комунальної власності. Заява, що подається в ці державні організації, має містити в собі деякі обов'язкові вимоги, такі як: розмір земельної ділянки, яку Ви маєте намір отримати, місцевість, в якій вона розташована, дані про кількість учасників господарства та дані що засвідчують у них наявність прав на отримання земельної ділянки без будь-якої плати, обґрунтування бажаного розміру земельної ділянки, що може підтверджуватися планами на майбутню діяльність. Крім заяви, потрібно подати документи, що будуть служити підтвердженням досвіду роботи в сільськогосподарській сфері, або підтвердженням факту, що Ви маєте освіту, що була отримана в аграрному навчальному закладі.

Вартість реєстрації фермерського господарства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

2800 грн.

Терміни:

від 7 днів

Документи, для реєстрації фермерського господарства

 1. Картка реєстрації, що заповнена з усіма необхідними вимогами.
 2. Протокол установчих зборів фермерського господарства, з усіма необхідними відомостями, де вказується рішення про заснування товариства інвалідів. Дані, що в ньому вказуються, чітко визначені законодавством, тому варто дуже уважно їх вивчити і правильно відобразити в цьому документі.
 3. Документ - підстава для здійснення діяльності організації - її статут, що необхідно подати в двох примірниках.
 4. Документ, що підтверджує оплату державного мита за проведення даної процедури.
 5. Документ (копія Державного акта), що підтверджує право власності на земельну ділянку, або право користування такою ділянкою. Або ж копія договору про право користування земельною ділянкою, що дається засновнику фермерського господарства, завірена нотаріально.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX