Реєстрація будівельної фірми

Реєстрація будівельної фірми

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
6700грн.
від 30робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Підготовка до реєстрації будівельної фірми

Так як процедура реєстрації будівельної фірми є досить трудомістким процесом, підійти до цього питання потрібно грунтовно і відповідально, а тому - заздалегідь визначитися з наступними важливими пунктами:

 • Вибором найменування фірми, в разі, якщо Ви плануєте не індивідуальна підприємництво;
 • Вибір місцезнаходження для організації (їм може бути місце з якого ведеться діяльності підприємства, або місцезнаходження офісу, де здійснюється керівництво діяльністю, і де знаходяться керівні фірмою);
 • Визначитися з розміром статутного капіталу юридичної особи;
 • Вибрати кандидатуру на посаду директора;
 • А також визначитися з системою оподаткування.

Для того, щоб зареєструвати фірму, що буде займатися будівництво, потрібно пройти кілька етапів. По - перше, потрібно буде зареєструвати юридичну особу. Як показує практика, найбільш підходящим видом організаційної форми для будівельної компанії є: Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), або ж, таким видом діяльності може зайнятися ФОП - індивідуальний підприємець, що буде менш затратно для засновників. Після реєстрації, організація повинна отримати ліцензію на ведення господарської діяльності, пов'язаної з будівництвом об'єктів архітектури. Видає ліцензії на заняття подібним видом діяльності - Державна архітектурно - будівельна інспекція.

Вартість реєстрації будівельної фірми

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

6700 грн.

Терміни:

від 30 днів

Процедура реєстрації будівельної фірми

Перш за все, для відкриття будівельної фірми, засновникам потрібно вирішити питання учасників організації, а також визначити розмір статутного капіталу. Ці дані слід вказати в протоколі збору учасників - саме цей документ є головним для оформлення та функціонування підприємства.

Засновники підприємства, що планують займатися будівництвом, повинні проконтролювати, щоб в статут організації були внесені відомості, що стосуються виду його діяльності, для будівельної фірми таким видом є здійснення будівельних робіт.

Зареєструвати будівельну фірму, можна подавши всі необхідні документи державних реєстраторів, що виконують обов'язки при виконавчих комітетах міських рад. Перелік документів, що будуть потрібні для здійснення реєстрації будівельної фірми, можна побачити в статті сімнадцятій, а точніше, в першій її частині, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських організацій». Саме цей акт необхідно перечитати перед тим, як почати процедуру реєстрації фірми, і звернути увагу на окремі моменти. Наприклад, ті, що стосуються вимог щодо оформлення документів перед подачею їх для реєстрації, на статтю, що говорить про вимоги до найменування юридичних осіб, а також термінів розгляду документів.

Таким чином, для того, щоб зареєструвати будівельну фірму у вигляді юридичної особи, Вам знадобляться наступні документи:

 1. Оформлене у встановленій формі заяву, про проведення реєстрації підприємства;
 2. Також документ, що стосується вибору юридичною особою спрощеної системи оподаткування, або інший документ, визначений законом;
 3. Оригінальне рішення (а в разі неможливості подати оригінал - його копія, що повинна бути завірена нотаріусом) засновників юридичної особи про заснування підприємства.
 4. Документ, що буде служити підставою для функціонування підприємства - установчий договір, або статут юридичної особи.

Можуть знадобитися і інші документи, адже все залежить від конкретного випадку.

Якщо Ви хочете займатися будівельним бізнесом як індивідуальний підприємець, потрібно подати для реєстрації такі документи:

 1. Оформлений у встановленій формі документ, про реєстрацію себе індивідуальним підприємцем;
 2. Документ, що підтверджує вибір фізичною особою спрощеної системи оподаткування, або інший документ, визначений законом;
 3. У разі, якщо особі виповнилося шістнадцять років, воно має право займатися підприємництвом, проте, в цьому випадку потрібно подати документ, який підтверджує, що батьки, або піклувальники, або усиновителі особи, які не проти цього, такий документ потрібно оформити в письмовій формі і затвердити у нотаріуса.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX