Звітність некомерційної організації

Звітність некомерційної організації

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
1000грн.
1-3робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Після того, як процедура реєстрації була успішно пройдена, некомерційним організаціям варто пам'ятати про те, що наше законодавство вимагає щороку надавати відомості про діяльність таких організацій в формі звіту в уповноважений орган, а разом з ним і фінансову звітність.

Однак, одночасно з цим, Державна фіскальна служба в своєму листі від 16.03.2017 року, що стосується цього питання, роз'яснила, що такі організації можуть не подавати звітність, якщо у об'єднань відсутні об'єкти для оподаткування, або відсутні показники, що підлягають декларуванню.

Некомерційними організаціями є наступні:

 • Організації та об'єднання громадян, що не ставлять перед собою мету отримання доходу від їх діяльності;
 • Також, вони не можуть розподіляти цей дохід між учасниками таких об'єднань;
 • Відповідно, такі організації мають певні пільги зі сплати податків. Що стосується податку на прибуток, то він не стягується з неприбуткових організацій;
 • Які влаштувалися і діють з усіма необхідними вимогами, визначеними для конкретного виду організації;
 • Статутом такої організації передбачається положення, що говорить про передачі її активів іншим неприбутковим організаціям, або вони будуть зараховані в бюджет держави в разі припинення її діяльності;
 • Якщо вони внесені уповноваженою особою до відповідного реєстру таких організацій.

Варто відзначити, що некомерційні організації можуть створюватися як зі статусом юридичної особи, так і без такого. Цілі створення таких організацій можуть бути самими різними: культурні, соціальні, економічні, політичні та інші. Однак, їх вичерпний перелік повинен бути відображений в статуті організації - головному документі для її функціонування.

Хто ж отностіться до переліку даного виду об'єднань громадян? Серед них можна виділити: громадські організації, політичні партії, організації роботодавців, профспілки, благодійні організації, і інші.

Вартість звітності некомерційної організації

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

1000 грн

Терміни:

2 дня

Звіт, що подається до уповноваженого органу повинен бути розроблений керівниками організацій за формою, що чітко затверджена Міністерством фінансів України.

Даний документ повинен містити в собі такі обов'язкові вимоги:

 • Заповнювати в такому звіті потрібно лише ті відомості, що характеризують особливості діяльності організації в залежності від закону, нормами якого регулюється діяльність певного виду організації (релігійної, молодіжної, громадської, профспілки і так далі);
 • Документ повинен стримати вимога, що стосується зобов'язання організації оплатити податок на прибуток, у разі, якщо буде встановлено факт нецільового використання отриманих від її діяльності грошових коштів, або їх розподіл між керівниками або учасниками.

Якщо статус неприбутковості організації бути все-таки порушений, то їй слід подати звіт про використану прибутку. Такий звіт повинен охоплювати період з початку року, до конкретного місяця, в якому було порушення. Наступними діями буде подання до органів податкової служби з місяця порушення і по тридцять перше грудня поточного року декларацію по прибутку на прибуток і звітності. Період ля подачі цих документів становить кожен квартал.

Більш детально проконсультувати в даному питанні можуть юридичні фірми, що дають послуги цього виду питань. Це допоможе уникнути паперової тяганини і збереже Ваш час.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX