Реєстрація релігійної організації

Реєстрація релігійної організації

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
4500грн.
32робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Для того, щоб більш детально ознайомитися з цілями створення, функціонуванням і процедурою реєстрації релігійних організацій, потрібно прочитати положення Закону України, що має наступну назву: «Про свободу совісті та релігійні організації». Метою таких організацій, нормативно - правовий акт визначає захист і задоволення релігійних інтересів і вимог громадян України, поширення віри, а також їх дію з чітким дотриманням ієрархії і структури.

Закон виділяє наступні види, в яких можуть функціонувати релігійні організації: управління і центри (що діють відповідно до розроблених положень), монастирі, братства і місії (такі організації мають свої особливості), і звичайно ж - духовні навчальні заклади.

Важливо сказати, що релігійні організації діють як юридичні особи, отже, процедура їх реєстрації визначається спеціалізованим Законом України, що несе наступну назву: «Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій».

Вартість реєстрації релігійної організації

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

4500 грн

Терміни:

12 дня

Перед тим, як перейти до реєстрації такої організації, слід здійснити деякі підготовчі дії:

 • Вибрати найменування організації, що обов'язково слід придумати спираючись на норми закону;
 • Вибрати місцезнаходження для організації (їм може бути місце з якого ведеться діяльність організації, або місцезнаходження будівлі, де здійснюється керівництво її діяльністю, і де знаходяться засновники організації);
 • Підготувати та організувати установчий з'їзд організації;
 • Зібрати всі необхідні відомості про засновників та учасників організації;
 • Сформувати органи правління релігійною організацією;
 • Оформити, дотримуючись усіх вимог, рішення про заснування такої організації відповідним документом - протоколом.

Документи, що потрібно подати для здійснення реєстрації релігійних організацій

 1. Оформлене з усіма зазначеними вимогами і по чіткій формі заяву. Засновників релігійного суспільно об'єднання має бути не менше, ніж десять осіб.
 2. Документ, що підтверджує особу заявника (паспорт).
 3. Ідентифікаційний код особи, що просить про проведення реєстрації організації.
 4. Протокол установчого з'їзду організації, з усіма необхідними відомостями, де вказується рішення про заснування організації.
 5. Документ - підстава для здійснення діяльності організації - її статут, що не обходимо подати в двох примірниках.
 6. Відомості про керівні органи організації, а також про учасників організації із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, дати народження, адреси фактичного місце проживання і номера для зв'язку.
 7. Відомості про засновників організації, із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, дати народження, адреси фактичного місце проживання і номера для зв'язку.

Після отримання всіх, правильно оформлених документів, і поданих в повному обсязі, реєстратор зобов'язується прийняти рішення про проведення реєстраційних дій і внести всі відомості об'єднання до ЄДР. Після того, як пройде встановлений на розгляд документів термін, засновники організації можуть звернутися до реєстратора для отримання свідоцтва, а також картки реєстрації, і положення, що повинні упевнитися печаткою та підписом уповноваженої особи.

Досить специфічний статус даного виду організацій може викликати складності з оформлення документів, однак, варто пам'ятати про те, що в разі зупинення розгляду документів, Ви маєте право виправити всі помилки і подати документи на реєстрацію заново.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX