Реєстрація організації інвалідів

Реєстрація організації інвалідів

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3500грн.
15робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Громадська організація об'єднання інвалідів створюється і діє для захисту і гарантії прав і законних інтересів осіб з обмеженими можливостями. Такі організації допомагають поліпшити їхнє повсякденне життя і надати підтримку, адже в ній потребує кожен. Учасниками такої організації можуть бути безпосередньо особи з обмеженими можливостями, їх законні представники, а також інші особи, що надають різну допомогу, а також беруть участь в діяльності товариства інвалідів.

Громадські організації об'єднання інвалідів мають право створювати підприємства, що можуть здійснювати як комерційну, так і некомерційну діяльність. Саме ця можливість дуже важлива для такої організації, адже завдяки їй, особи, яким досить складно соціалізуватися в повсякденному світі, можуть працювати і відчувати себе повноцінними і здоровими особистостями, що приносять таку ж користь у цей світ, як і інші люди.

Варто пройти кілька підготовчих етапів для того, щоб перейти до процедури реєстрації такої організації:

 • Перш за все, засновникам товариства інвалідів потрібно провести і організувати установчі збори;
 • Далі, на цих же зборах може піднятися питання затвердження статуту, який необхідно розробляти, враховуючи всі вимоги закону;
 • Оформити протокол зборів, де вказати всі результати, що стосуються голосування по піднятих питань.

Вартість реєстрації товариства інвалідів

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

3500 грн

Терміни:

15 дня

Процес реєстрації організації інвалідів

Варто відзначити найбільш важливі моменти, що необхідно запам'ятати для здійснення успішної реєстрації такого суспільства.

Всі документи, що були зібрані для того, щоб провести процедуру реєстрації, повинні бути подані реєстраторові протягом шістдесяти днів з моменту їх розробки.

Процес реєстрації організації об'єднання інвалідів, що має намір функціонувати зі статусом юридичної особи, визначається Законом України, що має наступну назву: «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій. Цей закон допоможе Вам дізнатися основні моменти, для проведення успішної реєстрації товариства інвалідів. При знайомстві з цим нормативно - правовим актом, слід звернути увагу на питання, що стосуються відмови від проведення реєстрації організації, зупинки даної процедури, або залишення документів без розгляду, а також статтю, що визначає орфографічні і граматичні вимоги щодо оформлення документів.

Необхідні документи для реєстрації організації інвалідів

 1. Оформлене у встановленій формі заяву, про проведення реєстрації організації.
 2. Картки для реєстрації, що необхідно заповнити з усіма вимогами законодавства.
 3. Протокол установчих зборів організації, з усіма необхідними відомостями, де вказується рішення про заснування товариства інвалідів. Дані, що в ньому вказуються чітко визначені законодавством, тому варто дуже уважно їх вивчити і правильно відобразити в даному документі.
 4. Документ - підстава для здійснення діяльності організації - її статут, що не обходимо подати в двох примірниках.
 5. Дані про керівників, а також про учасників товариства, із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, дати народження, адреси фактичного місце проживання і номера для зв'язку.
 6. А так же документ, що підтверджує оплату державного мита за проведення даної процедури.

Після подачі даних документів, варто почекати десять робочих днів, і Вам зможуть дати відповідь про результат їх розгляду.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX