Реєстрація благодійного фонду

Реєстрація благодійної організації

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
5000грн.
3-7робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Поняття благодійності визначено Законом України, що носить назву «Про благодійну діяльність та благодійні організації». І так, відповідно до цього закону, можна зробити висновок про те, що головною метою благодійності є надання допомоги тим, хто її потребує в гуманних цілях і без будь - якої вигоди для себе. Цим же законом і визначається процедура реєстрації благодійних організацій. Варто зазначити, що вони можуть функціонувати у формі:

 • Товариств;
 • Установ;
 • Фондів.

Так, наприклад, благодійне товариство може бути створено двома і не менш засновниками, а що стосується головного документа, на підставі якого здійснюється діяльність організації - їм повинен бути статут. Установа що створюється з метою благодійності, веде діяльність на підставі установчого акта, яким визначаються активи засновників, що були передані ними для здійснення мети організації. Таким чином, вся діяльність ведеться за рахунок цих активів, або доходів від них. Засновники такої організації ніяким чином не втручаються в процес управління нею, і не беруть участі в її діяльності. Що стосується фонду, то його діяльність також ведеться на підставі статуту, проте, його учасники безпосередньо беруть участь в управлінні організацією і вони абсолютно є зобов'язаними передавати якісь або активи для здійснення її цілей.

Вартість реєстрації благодійного фонду

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

5000 грн

Терміни:

5 дня

Реєстрація благодійного фонду

Перед тим, як почати процедуру реєстрації, слід прийняти рішення про заснування благодійного фонду, потім потрібно буде вибрати обличчя, що стане керівником організації, а також з усіма необхідними вимогами, розробити статут фонду.

Державна реєстрація здійснюється за правилами, передбаченими для фізичних та юридичних осіб, відповідно до Закону України. Для здійснення даної процедури Вам знадобляться наступні документи:

 1. Установчий документ організації, що має бути оформлений у вигляді статуту. Цей документ обов'язково повинен містити дані що стосуються найменування, цілей створення фонду, сфери його діяльності. Крім цього, потрібно визначитися з органами управління організацією та їх компетенцією, даними що стосуються процедури внесення змін до статуту, джерела доходів фонду, а також порядок і підстави для припинення фонду.
 2. Заява, що не може залишатися порожнім відповідно до форми, визначеної законом.
 3. Дані про засновників (засновників) організації.
 4. Протокол установчих зборів фонду.
 5. Документ, що підтверджує оплату державного мита.

Реєстратор має право провести процедуру і винести рішення про реєстрацію благодійного фонду, зупинити процедуру реєстрації і дати час для усунення помилок в документах, або відмовити в реєстрації, якщо на це є причини, визначені законом.

Реєстрація благодійної установи/товариства

В цілому, процедура реєстрації благодійної установи/товариства не відрізняється від реєстрації благодійного фонду, головне, при створенні організації даних видів, пам'ятати про їх особливості та відмінні риси.

Терміном для державної реєстрації благодійної організації є три робочих дні з дати подачі документів.

Що стосується питання, про те, хто може заснувати благодійний фонд, то такими особами можуть бути будь-які громадяни України (в тому числі і іноземці), яким виповнилося вісімнадцять років, і що є дієздатними, а також юридичні особи.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX