Закриття ФОП

Закриття ФОП

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
1000грн.
3-7робочих днів
Закрити Фоп

Записатися на консультацію

При реалізації господарської діяльності, у приватних підприємців, в деяких випадках, виникає необхідність вдатися до процедури закриття фізичної особи - підприємця. Головним нормативно - правовим актом, що регулює це питання є закон, що носить назву «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій».

Здійснюватися дана процедура може як в добровільному, так і в примусовому порядку. Примусове закриття передбачається за рішенням судового органу, у випадках: якщо особа померла, була визнана недієздатною, або існує рішення суду, що було видано раніше, про те, що особа вважається безвісти зниклим, або була оголошена померлою.

Фахівці компанії «JUSTLEX» нададуть якісні послуги в даній сфері, що охоплюють:

 • Надання консультацій клієнтам;
 • Оформлення необхідних для здійснення процедури документів;
 • Представництво інтересів клієнта в уповноважених органах державної влади;
 • Подача необхідних документів до органів фіскальної служби, з метою отримання акту звірки.

Вартість закриття ТОВ

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

1000 грн

Терміни:

3 дня

Необхідні документи для закриття ФОП

 1. Правильно оформлена заява про проведення процедури закриття ФОПа.
 2. Оригінал документа, що посвідчує особу особи.
 3. У разі, якщо подачу документів здійснює представник - довіреність на представлення інтересів.

Дані документи подаються державним реєстраторам, що уповноважені на проведення процедури і виконують свої функції при виконавчих комітетах міських рад. Після прийняття всіх документів, наведених вище, реєстратор видає особі опис і зобов'язаний видати рішення про закриття індивідуального підприємця протягом двадцяти чотирьох годин.

Після того, як в спеціалізований реєстр буде внесена інформація про припинення дії, радимо здійснити візит до органів фіскальної служби з метою перевірки розрахунків по реалізованим Вами платежах. Також, слід звернути увагу на те, що всі звіти, що підприємство повинно було надати в таку службу, обов'язково повинні бути здані.

Також варто пам'ятати про те, що підприємець повинен закрити рахунок в банку. Професіонали нашої компанії зможуть допомогти з цим питанням і вирішити його в Ваших інтересах в максимально скорочені терміни.

Здійснити процедуру закриття ФОПа можна і в режимі онлайн, не виходячи з дому і не контактуючи з державними установами, що є дуже зручним. Докладну інструкцію можна отримати за допомогою юристів нашої компанії. Дана процедура буде дуже зручною в разі, якщо підприємець зареєстрований далеко від свого місця проживання або перебування. Це заощадить час підприємця і дозволить йому зайнятися іншими корисними справами.

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть правову допомогу кращих юристів і адвокатів, з огляду на їх спеціалізацію, багаторічну практику і досвід роботи. Професіонали нашої компанії дотримуються заздалегідь обумовлених із клієнтом термінів виконання роботи. Ми цінуємо кожного клієнта і дотримуємося індивідуального підходу до вирішення завдань, що стоять перед нашими фахівцями. Юристи фірми «JUSTLEX» - це кваліфіковані співробітники з престижною освітою, що готові вирішити питання будь-якої складності і спрямованості.

Чому ми?

Перевагами фірми «JUSTLEX» є наступні:

 • Оперативне вирішення поставленого завдання. Ми вирішуємо питання без затягування, а отже - витрачати свій час;
 • Особистий підхід до кожного клієнта. Співробітники юридичної фірми прагнуть налагодити контакт з абсолютно з кожним клієнтом і вирішити його питання в повній мірі;
 • Дуже зручне розташування офісу нашої компанії в Києві;
 • Сумлінне ставлення до роботи;
 • Багатофункціональність компанії;
 • Багаторічний досвід роботи юристів, що працюють з величезною віддачею і здатні вирішити виниклі у клієнтів суперечки з позитивним для них результатом.

Варто відзначити, що розгляд заяву про закриття фізичної особи - підприємця може бути зупинено або залишено без розгляду. Ми гарантуємо досягнення максимально позитивного результату для клієнта.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX