Ліквідація релігійної організації

Ліквідація релігійної організації

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
8000грн.
80робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Релігійною організацією є об'єднання осіб, що організувалося в добровільному порядку і має на меті спільне сповідання релігії, а крім цього - поширення віри. Формується релігійна організація у вигляді юридичної особи. Варто зазначити, що релігійні організації відносяться до неприбуткових, а це значить, що закон забороняє їм здійснюватися діяльність, спрямовану на отримання прибутку для задоволення інтересів її учасників, не пов'язаних з метою створення даної організації, а також розподіляти доходи від здійснюваної нею діяльності.

На сьогоднішній день питання ліквідації релігійних організацій є досить актуальним, адже це пов'язано, перш за все, з нестабільною ситуацією України у військовій і економічній сфері, через що всі зовнішні і внутрішні ресурси, що були залучені для створення організацій даного типу, поступово вичерпуються, і проведення процедури їх припинення стає неминучим.

Припинення дії релігійної організації

Законом передбачається можливість припинення дії релігійних організацій шляхом:

 • Реорганізації (що передбачає припинення здійснення діяльності з передачею всіх прав, а також, обов'язків такої організації іншій юридичній особі);
 • Прийняття судом рішення про припинення дії релігійної організації (це можливо в разі, якщо засновники організації не виконують вимоги законодавства, або ж здійснюють діяльність, яка суперечить законодавчим нормам);
 • Ліквідації (в такому випадку, організація не тільки припиняє здійснення своєї діяльності, а й повністю припиняє своє існування, адже при ліквідації немає осіб, що є правонаступниками релігійної організації).

Вартість ліквідації религиозной организации

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

8000 грн

Терміни:

80 дня

Процедура ліквідації релігійної організації

 1. Перш за все, засновники релігійної організації повинні провести загальні збори, на яких приймається рішення про проведення ліквідації (як правило, таке рішення оформляється протоколом).
 2. Після цього, необхідно повідомити орган, що здійснює діяльність у сфері реєстрації, про прийняття такого рішення.
 3. Створити комісію, відповідальну за реалізацію процедури ліквідації.
 4. Далі, ліквідаційна комісія проводить комплекс довірених їй робіт і обов'язків, спрямованих на припинення діяльності організації.
 5. Подача всієї необхідної документації в спеціалізований орган, що вносить відомості до реєстру про ліквідацію релігійної організації.

Ми пропонуємо:

 1. Комплексне консультування клієнтів з усіх питань, пов'язаних з ліквідацією даного виду організацій (що може здійснюватися як в усному, так в письмову виді).
 2. Підготовку всіх необхідних документів для реалізації процедури.
 3. Оформлення довіреності на представлення інтересів клієнта, де вказується перелік прав і обов'язків для здійснення процедури ліквідації релігійної організації.
 4. Безпосереднє представлення інтересів клієнта в спеціалізованих органах державної влади, без їх присутності, що дозволяє клієнтам не перебувати у задушливих чергах.

Терміни і вартість надання послуги з ліквідації релігійної організації рекомендуємо уточнювати при безпосередньому зверненні за юридичною допомогою в нашу фірму, адже вони завжди залежать від комплексу наданих послуг і складності ситуації.

Співробітники нашої компанії гарантують якісне надання послуг в чітко обумовлені терміни. Ми маємо багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволяє реалізувати дану процедуру без зайвого затягування. Завдяки нам, клієнти зможуть заощадити свій особистий час. Лояльна цінова політика компанії дозволяє звернутися за даною процедурою кожному, хто її потребує.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX