Ліквідація приватного акціонерного товариства

Ліквідація приватного акціонерного товариства

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
8000грн.
80робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Товариство з обмеженою відповідальністю, що є закритим (приватним) характеризується тим, що його акції розподілені між засновниками, або ж особами, перелік яких заздалегідь відомий. При веденні бізнесу, засновники таких товариств досить часто стикаються з питанням ліквідації, яку необхідно провести в терміновому порядку. Фахівці компанії «JUSTLEX» мають багаторічний досвід роботи в даній сфері і готові надати допомогу при проведенні процедури припинення дії в порядку ліквідації.

Приватні акціонерні товариства можуть припиняти діяльність в добровільному, або ж в примусовому порядку. Перший випадок передбачає, що уповноважені органи такого суспільства, приймають рішення про припинення діяльності підприємства (що найчастіше, оформляється протоколом), і в подальшому погашають всі заявлені вимоги кредиторів. Примусовий порядок передбачає ліквідацію підприємства через суд і оголошення його банкрутом, коли у суспільства виявляється не достатня кількість коштів для того, щоб погасити всі свої борги.

Вартість ліквідації закритого акціонерного товариства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

8000 грн

Терміни:

80 дня

Алгоритм дій при добровільному порядку ліквідації ПрАТ

 • Спочатку, потрібно організувати загальні збори засновників товариства, і поставити на розгляд питання про його ліквідацію, а також обрання комісії з ліквідації. У разі, коли за таке рішення проголосує більшість учасників, прийняте рішення слід оформити протоколом. Такий документ обов'язково повинен відповідати всім вимогам закону;
 • Після цього, потрібно зібрати додаткові документи, що будуть потрібні для даної процедури і також правильно їх оформити, без граматичних та орфографічних помилок;
 • Далі, потрібно приступити до подачі документів уповноваженим на проведення процедури ліквідації особам, що виконують функції при виконавчих комітетах міських рад, що вносять дані про припинення дії суспільства шляхом ліквідації в спеціалізований реєстру (ЄДР). З цього моменту ЗАТ може вважатися таким, що ліквідовано. Слід пам'ятати, що подати всі документи потрібно протягом трьох днів з прийняття рішення про ліквідацію.

Однак, при самостійній процедурі ліквідації, особи дуже часто стикаються з деякими проблемами, що стають причинами її затягування. Це може бути неправильне оформлення документів, їх подача не в повному обсязі, порушення орфографії, або не дотримання термінів подачі таких документів.

Ми рекомендуємо довіритися професіоналам в даному питанні і звернутися за допомогою в «JUSTLEX». Крім усього, зазначеного вище, наші співробітники докладно розкажуть про процедуру інвентаризації підприємства, правильному звільнень і розрахунку співробітників, закриття всіх філій, представництв такого підприємства, анулювання свідоцтв та ліцензій і так далі.

Що стосується примусової ліквідації, то вона оформлюється рішенням суду про визнання підприємства банкрутом. Дана процедура чітко описана в спеціалізованому законі, що носить назву «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Звичайно ж, слід уважно ознайомитися з нормами даного нормативно - правого акта, перш ніж приступити до процедури самостійно. Однак, пам'ятайте про те, що Вам можуть надати допомогу професіонали. Співробітники нашої фірми в найкоротші терміни складуть правильно оформлене позовну заяву в суд і здійснять його подачу. Крім цього, ми готові представляти інтереси клієнта у всіх супутніх процедурах.

Ми будемо раді надати консультації, як в усному, так і в письмовому вигляді, надати допомогу при оформленні документів, а також представити Ваші інтереси в органах державної влади.

Чому ми?

Перевагами фірми «JUSTLEX» є наступні:

 • Оперативне вирішення поставленого завдання. Ми вирішуємо питання без затягування, а отже - витрачати свій час;
 • Особистий підхід до кожного клієнта. Співробітники юридичної фірми прагнуть налагодити контакт з абсолютно з кожним клієнтом і вирішити його питання в повній мірі;
 • Дуже зручне розташування офісу нашої компанії в Києві;
 • Сумлінне ставлення до роботи;
 • Багатофункціональність компанії;
 • Багаторічний досвід роботи юристів, що працюють з величезною віддачею і здатні вирішити виниклі у клієнтів суперечки з позитивним для них результатом.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX