Ліквідація об'єднання підприємств

Ліквідація об'єднання підприємств

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
8000грн.
80робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Для того, щоб розібратися з цим питанням, перш за все, необхідно визначити, чим же є об'єднання підприємств? Це вид ведення підприємницької діяльності, при якій кілька підприємств, що цілком можуть існувати окремо один від одного, ведуть спільну господарську діяльність, з метою досягнення загальних цілей, як соціального, так і економічного характеру. Як правило, такі об'єднання мають тимчасовий характер і розпадаються після досягнення планованого.

Законодавство нашої країни передбачає можливість для підприємств організовуватися в: комунальне об'єднання, господарське та державне, кожне з яких має свої особливості.

Види об'єднань підприємств

 • Корпорації. Даний вид передбачає організацію підприємств, що об'єднуючись, беруть за основу свої наукові, комерційні або ж виробничі інтереси. При цьому, органи, що здійснюють управлінські функції даної корпорацією наділяються певними повноваженнями з метою координації діяльності їх учасників;
 • Асоціації. Такі об'єднання організовуються для того, щоб координувати здійснювану підприємствами діяльність, що були створені з централізацією певних функцій управління для загального розвитку своєї спеціалізації і виробництва. При цьому, учасники такої асоціації об'єднують спільні фінансові, а також матеріальні ресурси;
 • Концерни. Головною особливістю даних об'єднань є їх залежність фінансового характеру від певного учасника або їх групи, а також, централізація функцій наукового, технічного, розвитку, діяльності в сфері зовнішньої економіки, інвестиційної та інших;
 • Консорціуми. Дані об'єднання підприємств мають своєю особливістю тимчасове їх створення для досягнення спільної мети в сфері господарювання.

Вартість ліквідації объединения предприятий

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

8000 грн

Терміни:

80 дня

Порядок ліквідації об'єднання підприємств

 1. Необхідність проведення загальних зборів учасників об'єднання підприємств, з метою прийняття рішення про припинення діяльності шляхом ліквідації.
 2. Повідомлення уповноважених органів про проведення процедури ліквідації.
 3. Організація комісії, що здійснить всі необхідні дії по ліквідації.
 4. Виконання покладених на ліквідаційну комісію зобов'язань.
 5. Звернення до органів легалізації, з метою внесення інформації про ліквідацію в спеціалізований реєстр.

Наші послуги в сфері ліквідації об'єднання підприємств

 • Проведення комплексних консультацій (як в усному, так і в письмовому вигляді) з усіх питань, що цікавлять клієнта;
 • Підготовка необхідної документації для реалізації даної процедури;
 • Контроль за реалізацією функцій комісією по ліквідації;
 • Оформлення довіреності на представлення інтересів;
 • Представлення інтересів клієнта в спеціалізованих органах державної влади, що дозволить заощадити його особистий час, а також, позбавити від перебування в задушливих чергах.

Що стосується термінів і вартості проведення процедури ліквідації об'єднання підприємств, дане питання необхідно уточнювати при безпосередній зустрічі з фахівцями нашої компанії, адже вони можуть залежати від кожного індивідуального випадку. Однак, ми дотримуємося лояльної цінової політики, що дозволить звернутися до нас за допомогою кожному.

Самостійно здійснюючи процедуру ліквідації об'єднання підприємств, можна допустити безліч помилок, що в майбутньому зіграють з Вами злий жарт. З метою уникнення такого розвитку подій, рекомендуємо отримати професійну юридичну послугу, що здійснюється кваліфікованими фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Ми гарантуємо виконання роботи в чітко обумовленні терміни та без зайвого затягування.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX