Ліквідація іноземного представництва

Ліквідація іноземного представництва

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
9000грн.
80робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Іноземні представництва реєструются на території нашої країни з метою ведення господарської діяльності нерезидентом.

На жаль, через нестабільну економічну ситуацію в нашій країні, багато представників компаній іноземних держав вирішили припинити свою діяльність на теріторріі нашої держави шляхом ліквідації, адже їх фунционирования не приносило досточно вигоди.

Так як процедура ліквідації це досить трудомісткий процес, що досить часто затягується у зв'язку з неефективною роботою державних органів, що мають відношення до проведення припинення дії іноземного представництва. Також складність полягає в тому, що на законодавчому рівні таке питання не регулюється, в зв'язку з чим, при реалізації процедури ліквідації іноземного представництва доводиться дотримуватися існуючої практики і загальним порядком в якому припиняють діяти підприємства в Україні.

Порядок ліквідації іноземного представництва

Процедуру проведення ліквідації, що проводиться юридичною компанією «JUSTLEX» можна поділити на кілька етапів:

 • Спочатку, потрібно провести звільнення всіх працівників представництва (це не стосується його директора) і провести з ними розрахунок, а також закрити рахунки в банку;
 • Наступним кроком є ​​ухвалення рішення нерезидентом, відкрив підприємство на території нашої країни, про проведення процедури ліквідації іноземного представництва. Таке рішення оформляється протоколом загальних зборів іноземного підприємства. Варто відзначити, що на даний необхідно проставити апостиль і засвідчити його переклад на українську мову у нотаріуса. У протоколі обов'язково потрібно вказати особу, обрану ліквідатором (таким зазвичай призначається директор іноземного представництва;
 • Далі необхідно організувати перевірки підприємства в органах Фіскальної служби, Пенсійному фонді, а також Фонді соціального страхування. Якраз цей етап є дуже затяжним, в зв'язку з завантаженістю державних органів;
 • Після того, як всі перевірки будуть вдало проведені, можна приступити до процедури отримання довідки в органах Митної служби про те, що представництво було знято з обліку в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України;
 • Зрештою, необхідно виключити відомості про представництво іноземної компанії зі спеціалізованого реєстру (ЄДР). Для цього слід звернутися до особи, уполономоченному на проведення такої процедури, що виконує функції при Виконавчий комітет міської ради. З цього моменту іноземне представництво може вважатися таким, що ліквідовано.

Вартість ліквідації філії

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

9000 грн

Терміни:

80 дня

Документи для ліквідації іноземного представництва

 1. Оригінал документа, що підтверджує факт реєстрації представництва (свідоцтво).
 2. Документ, що підтверджує внесення відомостей про іноземне представництво в спеціалізований реєстр (довідка з органів статистики).
 3. Документ, що підтверджує факт взяття на облік в органах податкової служби.
 4. Рішення про проведення ліквідації, що було прийнято головною по відношенню до представництва, компанією і оформлено протоколом.
 5. Правильно оформлена довіреність на представлення інтересів материнської компанії.

Термін проведення процедури в середньому займає близько підлозі року. Наші юристи постараються оформити дану процедуру якомога швидше, і зробити для цього все, що в їх силах. Юридична компанія «JUSTLEX» - компанія професіоналів, що якісно виконують свою роботу і мають величезний досвід в цій сфері, що дозволяє досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Наші послуги охоплюють:

 1. Надання консультацій клієнтам, як в усному, так і в письмовому вигляді, з усіх питань, пов'язаних з проведенням процедури ліквідації.
 2. Оформення і полдготовка всіх необхідних документів для здійснення закриття іностанного представництва.
 3. Здійснення подачі документів до уповноважених органів державної влади та представлення інтересів нерезидента.
 4. Оповіщення про проведеної процедури.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX