Ліквідація громадської організації

Ліквідація громадської організації

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
8000грн.
80робочих днів
alt

Записатися на консультацію

У сучасному світі, всі громадяни є вільними в своїх поглядах, переконаннях і світогляді, і мають повне право спільними зусиллями діяти з метою їх захисту. Саме для цього і діють в нашій державі громадські організації, що створюються в добровільному порядку і є некомерційними. Це означає, що вони не можуть здійснювати діяльність з метою отримання прибутку, в разі, коли це не пов'язано з метою їх створення, а також розподіляти дохід між своїми учасниками.

Варто зазначити, що громадські організації можуть утворюватися як зі статусом юридичної особи, так і без такого.

Якщо організація припиняє здійснювати свою діяльність фактично, вона повинна оформити дану процедуру і в юридичному порядку, для того, щоб не допустити можливості настання негативних наслідків. В цьому допоможуть наші фахівці, що досягнуть для Вас максимально ефективного результату.

Процедура ліквідації громадської організації, що має статус юридичної особи

Офіційно ліквідувати таку організацію є можливим лише після внесення в спеціалізований реєстр (ЄДРПОУ) інформації про такий факт.

 1. Засновники громадської організації приймають рішення про ліквідацію на загальних зборах, що, як правило, оформляється протоколом. У такому документі повинні міститися відомості про утворення комісії з ліквідації, а також, про розподіл всього майна та інших коштів.
 2. Після цього, дане рішення і всі необхідні документи подаються до уповноваженого органу легалізації.
 3. Перевірка документів реєстратором, і в разі, якщо підстави для відмови відсутні, внесення відомостей про ліквідацію громадської організації до відповідних реєстрів.

Документи, необхідні для реалізації процедури:

 • Установчий документ такої некомерційної організації;
 • Рішення, про проведення ліквідації в порядку саморозпуску;
 • Документ, що підтверджує факт легалізації даного об'єднання.

Вартість ліквідації громадської організації

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

8000 грн

Терміни:

80 дня

Процедура ліквідації громадської організації, що не має статусу юридичної особи

Даний порядок є значно спрощеним, і передбачає, що для цього необхідно лише прийняти уповноваженими органами організації відповідного рішення, і подати його для внесення відомостей до ЄДРПОУ державним реєстратором.

Наші юристи є професіоналами своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в сфері ліквідації громадських організацій. Ви можете бути впевнені в якісному наданні послуг, адже наша компанія орієнтована на задоволення інтересів клієнта. Ми гарантуємо виконання роботи в чітко обумовлені терміни і з дотриманням максимально лояльної цінової політики.

Сроки та вартість надання послуг рекомендуємо уточнювати при особистій зустрічі з представниками нашої компанії, ажде це питання залежить від кожного індивідуального випадку.

Наші послуги включають

 1. Надання комплексних консультацій як усних, так і письмових, з усіх питань, що цікавлять клієнта.
 2. Підготовку всієї необхідної документації для успішної реалізації даної процедури.
 3. Подача всіх зібраних документів до уповноваженого органу реєстрації, для здійснення процедури внесення відомостей в спеціалізований реєстр.
 4. Допомога при організації та проведенні загальних зборів громадської організації.

Якщо ж Ви все-таки вирішили провести процедуру ліквідації самостійно, беручи на себе всі можливі ризики, рекомендуємо уважно ознайомитися з законодавчими актами, що регулюють дане питання, якими є закон, що носить назву «Про легалізацію юридичних осіб, фізичних осіб, які є підприємцями, а також громадських об'єднань », а також, закону, що регулює правовідносини громадських об'єднань.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX