Ліквідація дочірнього підприємства

Ліквідація дочірнього підприємства

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
5000грн.
80робочих днів
alt

Записатися на консультацію

Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть якісні послуги з ліквідації дочірнього підприємства в Україні. Це може знадобитися в різних випадках, наприклад, коли діяльність такого підприємства не є вигідною.

Наші фахівці готові надати наступну допомогу:

 • Розробка та оформлення всіх необхідних документів для реалізації процедури;
 • Консультування клієнтів з питань загальної процедури ліквідації, або ж по оголошенню підприємства банкрутом;
 • Представлення інтересів в органах державної влади;
 • Розробка позовної заяви у відповідності з усіма вимогами законодавства, що необхідно подати в суд, при ліквідації дочірнього підприємства в порядку банкрутства;
 • Надати інші послуги, в яких Ви потребуєте.

Так, як процедура ліквідації дочірніх підприємств є досить не простий, поодинці розібратися з нею з першого разу практично нереально. Тому ми рекомендуємо звернутися до фахівців, що вирішать Ваше питання якомога швидше, досягнувши при цьому максимально ефективного результату для клієнта.

Дочірньою компанією є юридична особа, що ґрунтується, функціонує, а також припиняє свою діяльність за рішенням головної компанії (материнської) по відношенню до нього. Такими підприємствами можуть стати юридичні особи, що створюються у вигляді товариств з обмеженою або ж додатковою відповідальністю, а крім цього - акціонерних товариств.

Нормами законодавства встановлюється, що для того, щоб підприємство вважалося дочірнім (залежним) від головного, потрібен перехід як мінімум двадцяти відсотків його статутного капіталу або акцій, іншої юридичної особи.

Способи ліквідації дочірнього підприємства нічим не відрізняються від загальноприйнятих, і можуть здійснюватися за власним рішенням або ж в судовому порядку.

Вартість ліквідації дочірнього підприємства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

5000 грн

Терміни:

80 дня

Процедура ліквідації дочірнього підприємства за власним рішенням:

 1. Прийняття рішення про припинення дії, власником підприємства. Здійснюється це на загальних зборах учасників і оформляється протоколом.
 2. Після цього слід повідомити про таке рішення уповноважений орган протягом трьох днів.
 3. Створити комісію з ліквідації дочірнього підприємства.
 4. Правильно оформити і подати всіх необхідні документи для здійснення процедури ліквідації в реєстраційний орган.

Документи для ліквідації дочірнього підприємства

 1. Рішення про ліквідацію дочірнього підприємства.
 2. Установчі документи такого підприємства і материнського по відношенню до нього.
 3. Документи фінансового характеру підприємства.
 4. Документ, що підтверджує факт створення комісій з ліквідації.
 5. Баланс (ліквідаційний) дочірнього підприємства.
 6. Все акти проведених ліквідаційною комісією робіт.

Подати дані документи потрібно реєстраторам, що здійснюють функції при виконавчих комітетах міських рад. Після їх перевірки, уповноважена особа приймає рішення про ліквідацію дочірнього підприємства і вносить такі відомості в спеціалізований реєстр.

Варто відзначити, що при недотриманні вимог до оформлення документів, реєстратор може винести рішення про зупинення розгляду документів. Після прийняття такого рішення, особі, що звернулося за даною процедурою, дається певний час на усунення недоліків, що мають бути детально розписані реєстратором у виданому ним документі. Після того, коли всі помилки будуть усунені, особа має право повторно звернутися для проведення ліквідації дочірнього підприємства.

Рекомендуємо детально ознайомитися з усіма вимогами до оформлення документів, що визначені в законі, що носить назву «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій».

Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» гарантують досягнення максимально ефективного результату для клієнта, адже в нашій компанії працюють кращі фахівці, що постійно вдосконалюють рівень свого професіоналізму. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта і запропонуємо безліч варіантів вирішення для, здавалося б, найскладнішою проблеми.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX