Ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ

Послуга включає:

  • Професійна консультація юриста;
  • Визначення кращої стратегії;
  • Підготовка всіх необхідних документів;
  • Повна конфіденційність;
  • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
3500грн.
3-7робочих днів
Ліквідація ТОВ

Записатися на консультацію

Безліч підприємців стикаються з питанням ліквідації Товариств з обмеженою відповідальністю. Здійснити цю процедуру можна самостійно, або ж скориставшись послугами фахівців. Звісно ж, у разі, якщо ви стикаєтеся з ліквідацією ТОВ вперше, то досить складно розібратися у всіх нюансах, і доведеться витратити багато часу. Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть послуги консультування клієнтів, як в усному, так і в письмовому вигляді. Варто зазначити, що письмові консультації є набагато ефективніше усних, адже в них докладно описані всі відповіді на Ваші запитання.

Ліквідація ТОВ від юридичної фірми «JUSTLEX»

Юридична фірма «JUSTLEX» допоможе знайти ефективне рішення проблеми, зберігши Ваш час. Наші юристи - професіонали своєї справи, що мають великий багаж досвіду і знань. Ми ретельно підходимо до здійснення роботи, вивчаємо питання в повній мірі, аналізуючи норми законодавства ситуації, що склалася клієнта, а також існуючу судову практику по даному випадку.

Наші фахівці зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволить досягти позитивного і плідного результату.

Ліквідація ТОВ - процедура, що передбачає остаточне і безповоротне припинення діяльності підприємства, що може здійснюватися в загальній формі, або ж в порядку оголошення юридичної особи банкрутом.

Фірма буде вважатися ліквідованою з того моменту, коли такий запис буде відображена в спеціалізованому реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій.

Вартість закриття ТОВ

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

6000 грн

Терміни:

5 дня

Ліквідація ТОВ в загальному порядку

Дану процедуру можна розділити на кілька етапів:

  1. Початковий етап (підготовка до процедури ліквідації ТОВ). Даний етап характеризується тим, що уповноважений орган або власник підприємства здійснює підготовку всієї необхідної інформації щодо його фінансового та господарський стан. Важливо сказати, що при перевірці такої інформації, необхідно звернути увагу на дані, що є складовими заборгованості (кредиторської та дебіторської), правовим статусом підприємства, наявності активів у підприємства, визначити кількість співробітників такого підприємства і з'ясувати дані про проведення з ними розрахунків, крім працюючих , потрібно визначити співробітників, що перебувають у відпустці.
  2. Безпосереднє початок ліквідації ТОВ. Спочатку, потрібно прийняти рішення про проведення даної процедури на загальних зборах підприємства і оформити його відповідним документом. Після цього, потрібно подати таке рішення уповноваженій особі, що здійснює функції при виконавчому комітеті міської ради. Зробити це потрібно протягом трьох днів з моменту прийняття рішення про ліквідацію. Після того, як всі подані документи будуть прийняті, приймається рішення про внесення таких відомостей до реєстру. Крім цього, підприємство проходить перевірку контрольованими органами, а також має підлягати обов'язковій процедурі інвентаризації. Також фахівці нашої компанії готові допомогти з організацією закриття депозитних рахунків в банках.
  3. Продаж або здійснення іншим шляхом реалізації всього майна, що належало підприємству, а також розрахунок з кредиторами. На даному етапі проводиться розрахунок з усіма кредиторами, що подали свої вимоги до підприємства. Грошові кошти що залишилися - розподіляються між його учасниками.

Закриття ТОВ в порядку банкрутства

Дана процедура є необхідною, якщо підприємству не вистачає коштів для погашення всіх вимог, що пред'являлися кредиторами. В такому випадку, необхідно затвердити проміжний ліквідаційний баланс, після чого, особа, вибрана ліквідатором, організовує загальні збори і піднімає питання і необхідності звернення до суду зі справою про банкрутство підприємства.

Юристи нашої фірми нададуть послуги з оформлення позовної заяви, подання його в органи судової влади. При оформленні таких документів, наші фахівці використовують норми закону, що носять назву «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Ми проконсультуємо клієнтів про подальші дії, що буде потрібно здійснити для завершення процедури ліквідації ТОВ в порядку банкрутства.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX