Ліквідація ВАТ, АТ, ПАТ

Ліквідація акціонерного товариства

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
8000грн.
80робочих днів
ліквідація АТ

Публічне акціонерне товариство характеризується тим, що його засновники (акціонери) мають право без загальних зборів, відчужувати свої акції іншим фізичним або ж юридичним особам.

На жаль, з процедурою ліквідації підприємства може зіткнутися кожен бізнесмен. У зв'язку з цим, підприємці повинні бути юридично підковані в даному питанні, для того, щоб швидко і без всяких труднощів реалізувати ліквідацію товариства. Однак, якщо Ваші знання в даній сфері дорівнюють нулю, рекомендуємо звернутися за допомогою до юристів фірми «JUSTLEX», адже наші фахівці є професіоналами своєї справи, що досягнутий для Вас максимально ефективного результату в обумовлені терміни.

Як відомо, ліквідувати ПАТ можна за допомогою добровільної процедури або ж в примусовому порядку (коли видається рішення суду про визнання підприємства банкрутом - нездатним погасити всі вимоги кредиторів через недостатність майна).

Так, загальна процедура ліквідації передбачає, що засновники підприємства повинні організувати загальні збори, на якому прийняти рішення про проведення процедури ліквідації, а також - обрати комісію з ліквідації, що буде керувати всією процедурою. Така комісія уповноважена проводити реалізацію майна з метою погашення всіх заборгованостей товариства, проводити інвентаризацію підприємства, складати баланс по ліквідації, а також здійснювати інші дії. Слід пам'ятати, що всі проведені нею процедури потрібно оформити спеціальним актом.

Для того, щоб здійснити цю процедуру, слід звернутися до уповноваженого реєстратора, що виконує функції при виконавчому комітеті міської ради.

Вартість ліквідації акціонерного товариства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

8000 грн

Терміни:

80 дня

Необхідні документи для ліквідації акціонерного товариства

 1. Правильно оформлена карта реєстрації, для проведення даної процедури.
 2. Документ, що підтверджує факт реєстрації ПАТ (свідоцтво).
 3. Установчі документи підприємства (їх оригінал).
 4. Документи, що підтверджують відсутність заборгованостей в контролюючих органах (Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Фонд соціального страхування).

Для того, щоб реєстратор виніс позитивне рішення про припинення дії підприємства в порядку ліквідації, потрібно щоб всі документи були правильно оформлені і відповідали всім вимогам законодавства, що носить назву «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій».

Є ймовірність, що розгляд документів може бути призупинено. Крім цього, існує можливість їх залишення без розгляду, а в гіршому випадку - видача рішення про відмову в реєстрації. У першому випадку, документи повертаються особі, що здійснила їх подачу, з метою виправлення їм помилок, зазначених у рішенні реєстратора. Після того, коли всі недоліки будуть виправлені, особа повинна повторно їх подати реєстратору.

Залишити без розгляду документи можливо, якщо:

 • На реєстрацію були подані не всі документи;
 • Чи не повністю вказані відомості в документах, усунути які, можна лише прийнявши рішення про залишення документів без розгляду;
 • Той, хто подав документи, не мав для цього підстав;
 • При подачі документів був порушений рядків для подання їх для реєстрації організації;
 • Якщо протягом шести місяців громадська організація не подала виправлені документи в спеціалізований орган державної реєстрації.

Для відмови в реєстрації, законом також передбачено певні випадки, з якими обов'язково необхідно ознайомитися на самому початку процедури.

Фахівці нашої компанії готові позбавити Вас від зайвого клопоту і взяти на себе всі відповідальність за проведення процедури ліквідації відкритого акціонерного товариства.

Наші переваги

 • Багаторічний практичний досвід роботи по ліквідації підприємств даного типу;
 • Висококваліфіковані співробітники фірми, що мають кращу освіту країни;
 • Доступна цінова політика;
 • Надання вичерпних консультацій з питань ліквідації ПАТ в Україні як в усному, так і в письмовому вигляді;
 • Якісне надання послуг;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX