Термінова ліквідація підприємства

Термінова ліквідація підприємства

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
6500грн.
3робочих днів
експрес ліквідація підприємств

Записатися на консультацію

Досить часто особи, які займаються веденням господарської діяльності, зустрічаютсья із необхідністю ліквідації підприємств, що є не потрібними та досить обтяжуючими. В такому випадку, буде актуальною процедура експрес - ліквідації юридичної особи. Що представляє собою дане поняття? По суті, це здійснення продажу фірми іншим засновникам, що в подальшому беруть на себе зобов'язання по вирішенню всіх питань, у зв'язку із здійсненням діяльності придбаної фірми, що можуть включати: перепрофілювання, призначення нового директора і інші заходи.

Плюси експрес - ліквідації

 1. Є досить економним варіантом припинення діяльності підприємств різних форм власності.
 2. Здійснюється в скорочені терміни (в порівнянні із звичайною процедурою ліквідації).
 3. Мінімізує або ж повністю позбавляє засновників підприємства, осіб, які є керівниками, бухгалтерами, від відповідальності за здійснювану юридичною особою діяльність.
 4. При проведенні експрес ліквідації, державним органам (податковій інспекції, різним фондам) не потрібно здійснювати різні перевірки підприємства.
 5. При цьому, дана послуга є абсолютно легальною, і проводиться у відповідності з усіма вимогами законодавства.

Ми пропонуємо правову допомогу при реалізації процедури експрес - ліквідації. Наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері корпоративного права, що дозволить провести дану процедуру юридично грамотно і оперативно. Завдяки нашій діяльності, клієнт зможе заощадити власний час та не перейматися за майбутні наслідки проведення такої процедури. При цьому, ми надаємо послуги, дотримуючись лояльної цінової політики, що не може не радувати наших клієнтів.

Вартість термінової ліквідації підприємства

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

6500 грн

Терміни:

3 дня

Етапи експрес ліквідації підприємства

 1. Отримання нашими фахівцями всіх необхідних відомостей для здійснення процедури термінової ліквідації підприємства. На даному етапі, наша компанія бере на себе організацію зустрічі, на якій будуть оформлені і підписані всі потрібні документи, для передачі клієнтом всіх належних йому прав на компанію, з подальшим виходом із засновників. Варто звернути увагу, що здійснення передачі всієї необхідної документації відбувається відповідно до акта, де зазначається інформація про їх передачу і прийом.
 2. Наступним кроком, є звернення нашими фахівцями в уповноважені державні органи з метою проведення легалізації ряду змін, пов'язаних з реалізацією процедури експрес ліквідації.
 3. Завершальним етапом, є отримання інформаційної довідки, яка є підтвердженням зміни засновника підприємства і передача її клієнту, а також повідомлення відповідних державних органів про прийняті зміни.

У наші послуги входить:

 • Надання консультацій (як в усному, так і в письмовому вигляді) з усіх питань клієнта, в зв'язку з реалізацією процедури експрес - ліквідації;
 • Збір всіх необхідних для надання послуги документів;
 • Представлення інтересів клієнта в спеціалізованих державних органах;
 • Отримання і передача клієнту інформаційної довідки.

Ціна і терміни

Вартість і терміни надання послуги експрес ліквідації, рекомендуємо уточнювати при особистій зустрічі з представниками нашої компанії, все це залежить від кожної індивідуальної ситуації та не може бути спрогнозовано наперед.

Важливо відзначити, що значно впливає на вартість надання послуги наявність у підприємства боргів як перед органами держави, так і перед іншими кредиторами. Тому, для того щоб швидко і без зайвих складнощів реалізувати дану процедуру, рекомендуємо позбутися заборгованостей перед тим, як звертатися до нас за наданням даної послуги.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX