Юридичні адреси

Реєстрація юридичної адреси

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
700грн.
1-2робочих днів
Оренда юридичних адрес

Записатися на консультацію

Юридична адреса являє собою те місце, звідки здійснюється діяльність підприємства, а також те, де знаходяться його виконавчі органи.

Дані про юридичну адресу є важливим реквізитом, що необхідно вказувати при подачі заяви для реєстрації, а також відображається в установчих документах організації і вносяться в спеціалізований реєстр (ЄДРПОУ).

На сьогоднішній день досить поширеним є явище, при якому місце реєстрації підприємства, не збігається з тим місцем, де безпосередньо здійснюється його діяльність. Це можливо, в разі, якщо юридична особа була зареєстрована в місці, де розташовані його органи управління, або особи, уповноважені на представлення інтересів такого підприємства. Тобто, якщо за адресою, що значиться в статуті підприємства, знаходиться людина, яка має законні підстави для здійснення діяльності та функціонування такого підприємства, то дана адреса можна вважати юридичним, таким, з якого здійснюється його діяльність.

Дані про юридичну адресу вказуються при проведенні процедури реєстрації юридичних осіб, і є важливими реквізитами, без яких процедура реєстрації підприємства не може бути здійснена. Також варто відзначити, що до вибору юридичної адреси варто поставитися дуже уважно, адже від місця розташування підприємства залежить успішність ведення підприємницької діяльності.

В деяких випадках є доречним відокремити такі поняття як юридична та фактична адреса.

Такими можуть бути:

 • Якщо в організації немає власної нерухомості, як наслідок, така організація змушена періодично міняти своє місце розташування, якщо знаходить більш вигідні умови зняття офісу. В такому випадку буде невигідно кожен раз заново проводити процедуру зміни адреси і вносити зміни в установчі документи підприємства;
 • Якщо підприємство є не більшим, йому буде недоцільно знімати для здійснення діяльності цілий офіс;
 • Існують випадки, коли особа, що здає приміщення (орендодавець), в зв'язку з рядом причин не згоден з тим, щоб юридична особа здійснила процедуру реєстрації за її фактичним місцезнаходженням;
 • У разі, якщо організація домовилася про оренду будівлі, що належить органу державної влади або в приміщенні бюджетної організації;
 • Для збереження інтересів ведення підприємницької діяльності. Це доречно, якщо бізнес ведеться великими компаніями, коли будівля, де проводиться виготовлення продукції або надання послуг певного виду, може знаходиться за межею міста, проте офіс такої компанії розташовується в зручному районі міста для зручності роботи з клієнтами.

Вартість оренди юридичних адрес

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Існує безліч організацій, що надають послуги з купівлі юридичної адреси для фірм, його оренді або зміні такої адреси. Звернувшись за допомогою в спеціалізовану організацію Ви зможете оформити процедуру присвоєння юридичної особи набагато швидше, що заощадить Ваш особистий час, а також позбавити від зайвої паперової тяганини..

Вартість:

350 грн/мес

Терміни:

12 місяців

В деяких випадках, підприємству може знадобитися процедура зміни юридичної адреси. Однак, здійснити дану дію самостійно, керівник не може, адже всі відомості про зміну цієї інформації потрібно відобразити в установчих документах, і зареєструвати в спеціально уповноваженому органі. Для цього потрібно зібрати всі документи, і звернутися до органу реєстрації при міській раді.

Необхідні документи для здійснення зміни адреси юридичної особи

 1. Заява, що не може залишатися порожнім відповідно до форми, визначеної законом.
 2. У оригіналі, або ж копії, що пройшла посвідчення у нотаріуса, потрібно подати рішення про зміну місцезнаходження організації, що в основному оформлюється протоколом.
 3. Як додаток до рішення, потрібно оформити реєстр осіб, що брали участь в ухваленні такого рішення.
 4. Окремий документ, що підтверджує правомочність прийняття такого рішення. Він повинен бути оформлений окремо від протоколу.
 5. Інформацію про новий юридичну адресу громадського об'єднання.
 6. Документ, що підтверджує оплату державного мита за проведення даної процедури.
 7. Свідоцтво про факт реєстрації такої організації.
 8. Довідка з ЕГПОУ.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX