Юридичне обслуговування підприємств

Юридичне обслуговування бізнесу

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
1400грн.
1-3робочих днів
Юридичне обслуговування бізнесу

Записатися на консультацію

Юридична компанія «JUSTLEX» - гарантія Вашого захисту. Ви можете звернутися за допомогою до фахівців нашої фірми, що готові допомогти вирішити юридичні питання абсолютно будь-якої складності. Висококваліфіковані співробітники нададуть свої консультації в сфері цивільного, кримінального, господарського, трудового, податкового та інших сфер права. Багаторічний досвід роботи наших юристів забезпечить ефективне правове вирішення виниклих суперечок.

Хочете організувати бізнес в Україні? Професіонали компанії «JUSTLEX» допоможуть в цьому питанні і дадуть консультації, що стосуються правових форм підприємств, а також їх переваги.

З чого почати свій бізнес?

Перш за все необхідно визначитися зі сферою зайнятості, тобто яким саме видом діяльності Ви хочете займатися. Виходячи з цього, варто визначитися з правовою формою підприємства. Однак, перед цим, постарайтесь знайти відповіді на наступні питання:

 1. Яким чином буде відбуватися управління Вашим бізнесом? (Самостійно або ж за наймом спеціально уповноваженої особи - директора).
 2. Фінансування бізнесу. Виділяти кошти для діяльності підприємства Ви будете самостійно або ж із залученням інвесторів?.
 3. Масштаби планованої діяльності. Малий, середній або великий бізнес?
 4. Форма здійснення розрахунків підприємством. Готівкова або безготівкова?

Яку правову форму вибрати?

Найбільш поширеним і простим видом ведення бізнесу є реєстрація індивідуального підприємництва (фізичної особи - підприємця). При виборі даної форми, Ви можете уникнути складної процедури легалізації, а також знизити контроль за діяльністю з боку державних органів влади.

Що стосується ведення малого бізнесу в нашій країні, то для цієї мети найбільш підходящим є Товариство з обмеженою відповідальністю. Дана форма дозволить обмежити відповідальність за своїми зобов'язаннями кожного із засновників. Що стосується капіталу такого товариства, то він формується шляхом внесення часток кожного із засновників. Розмір таких часток потрібно визначити в статуті підприємства - головному установчому документі.

Крім ТОВ, загальновизнаною і в певних випадках зручною правовою формою є Акціонерне товариство, що може функціонувати як приватне, або ж як публічне. При створенні товариства даного виду, законом встановлюється мінімальний розмір статутного капіталу у вигляді тисячі двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Варто відзначити, що перш ніж визначитися з тією, чи іншої правовою формою, варто пам'ятати про те, що для деяких видів підприємницької діяльності, законом встановлюється конкретна форма, що не може бути змінена. Наші юристи готові надати консультації з даного питання, з метою роз'яснення окремих ситуацій.

Підприємства можуть створюватися не тільки з метою ведення бізнесу і отримання прибутку, тобто вони можуть бути як комерційні, а також - як некомерційні організації. Говорячи про останні, метою їх діяльності є захист прав і загальних інтересів їх учасників. Створюватися такі організації можуть в самих різних формах, в залежності від сфери їх функціонування: політичні партії, спортивні, молодіжні або дитячі організації, товариства інвалідів, релігійні організації та інші.

Професіонали юридичної компанії «JUSTLEX» допоможуть зібрати всі необхідні документи для реєстрації бізнесу, а також будуть раді представляти Ваші інтереси в органах державної влади.

Чому ми?

Перевагами фірми «JUSTLEX» є наступні:

 • Оперативне вирішення поставленого завдання. Ми вирішуємо питання без затягування, а отже – економимо ваш час;
 • Особистий підхід до кожного клієнта. Співробітники юридичної фірми прагнуть налагодити контакт абсолютно з кожним клієнтом і вирішити його питання в повній мірі;
 • Дуже зручне розташування офісу нашої компанії в Києві;
 • Сумлінне ставлення до роботи;
 • Багатофункціональність компанії. Співробітниками нашої фірми є фахівці різних сфер права, що дозволяє вирішити різні юридичні питання;
 • Багаторічний досвід роботи юристів, що працюють з величезною віддачею і здатні вирішити виниклі у клієнтів суперечки з позитивним для них результатом.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX