Оплата послуг

Готівкою

Готівкою в офісі компанії при отриманні готового пакету документів.

Безготівковий розрахунок

Банківський переказ для фізосіб та юросіб.

Visa та MasterCard

Оплата здійснюєтся через термінал для прийому пластикових карт Visa / MasterCard будь-якого банку світу.

Доставка кур'єром

Оплачується кур'єру готівкою під час доставки.

Банківський переказ

Якщо ви юрособа резидент/нерезидент України.

Webmoney

Оплата через інтернет.

 

Готівкою.
Оплатити надання послуг можливо під час особистої зустрічі з фахівцями нашої компанії JUSTLEX, в момент підписання договору про надання послуг, так само безпосередньо під час отримання готового пакету документів. Оплата проводиться тільки в національній валюті.

Готівкою при доставці кур'єром.
Оплачується кур'єру готівкою під час доставки готового пакету документів протягом 24 годин з моменту завершення всіх організаційних питань і рішення всіх поставлених завдань перед нашими фахівцями і безпосередньо компанії JUSTLEX.

Безготівковий розрахунок.
Скористатися даним видом розрахунку можуть як юридичні, так і фізичні особи. Під час особистої консультації, фахівець нашої юридичної фірми JUSTLEX зручним для Вас способом направить рахунок для оплати послуг. Оплата проводиться в національній валюті.

Банківський переказ.
Переказ можна відправити через касу будь-якого банку на території України, як від Вашого імені (фізособа), так і від імені Вашої компанії (юрособа) або через систему інтернет банкінга завдяки якій Ви отримуєте доступ до рахунку Вашого підприємства, після того, як ми відправимо вам рахунок. До оплати приймається тільки національна валюта. У разі звернення до юридичної компанії JUSTLEX осіб нерезидентів, необхідно попередити менеджера, з яким ви працюєте, що Ви плануєте оплату від нерезидента в валюті, що б ми підготували для вас рахунок і інші обов'язкові для міжнародної угоди документи, після того, як ми виставимо Вам рахунок. До оплати приймаються USD і EUR.

Оплата Visa і Mastercard (online через інтернет).
Такий вид оплати не представляє собою особливої складності і може заощадити Ваш особистий час. Оплата проводиться через термінал для прийому пластикових карт Visa / MasterCard будь-якого банку світу. В якості оплати приймаються тільки гривні, з огляду на той факт, що Ваша карта може бути в будь-якій валюті, банківська платіжна система автоматично конвертує валюту. Ваш рахунок буде виставлений в національній валюті.

WebMoney (online через інтернет).
Здійснити оплату наданих послуг юридичної фірми JUSTLEX за допомогою Webmoney дуже просто. Оплатити послуги можна відразу ж, після здійснення замовлення, або в будь-який зручний час, але не перевищуючи допустимі терміни, в своєму особистому кабінеті, на сайті webmoney, або через ваш додаток WebMoney.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX