Як зареєструвати торгову марку

Реєстрацією ТМ в Україні займається Укрпатент. Але для початку, перед тим як подавати на ТМ, потрібно пройти процедуру перевірки або по іншому "попередній пошук". Без цього ми не можемо знати точно, чи все в порядку з нашою ТМ? Може ми отримаємо відмову через 12-18 місяців (стандартний термін) через те, що був схожий знак або назва або не вказали шрифт (платний / безкоштовний), колір з кодом.

 як зареєструвати торгову маркуТому для початку потрібно пройти перевірку, упевниться, що все гаразд з лого і назвою.  Хоча навіть тоді немає 100% гарантії, що отримаємо ТМ, бо дуже багато чинників. Але якщо не зробити пошук шанси взагалі 50/50.

‼️Так як все ж реєструвати ТМ (торгову марку)?

  1. потрібна заява встановленої форми для реєстрації
  2. потрібен кольоровий або ч / б макет зображення
  3. відомості про заявника, його адреса і правильний індекс
  4. список товарів і послуг, які підлягають захисту (окремо знайти в класифікаторі і виписати)
  5. вказати клас/и МКТП (зазвичай і 1 досить)
  6. квитанція про сплату держмита

Звичайна реєстрація торгової марки (ТМ) за 12-18 місяців, але є і прискорена процедура за 6-9 місяців (стягується додаткова плата, але зараз держмито збільшилось і сума вийшла скажена) .

Саме тому, коли Ви замислюєтеся про те, чи варто отримати ТМ, я відповім однозначно так ... якщо це і правда необхідно, тому що відразу за добу не отримаєте на руки свідоцтво.  А поки робиться ТМ може Ваш бізнес вже 100 раз прогорить, поміняєте вид діяльності або назва зміниться.

Це Вам не реєструвати ФОП (наприклад у прискореному варіанті за 24 години)

Але якщо все в порядку, після такого довгого періоду очікування, ми отримаємо свідоцтво ТМ з терміном дії на 10 років.  На етапі розгляду заявки назва бренду захищається знаком ™, після реєстрації - ®

Якщо виникли запитання щодо реєстрації торгової марки пишіть нижче і я з радістю відповім.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX