ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КОНЦЕРТ ВІДМІНИЛИ / ПЕРЕНЕСЛИ, А ГРОШІ ЗА КВИТОК ПОВЕРТАТИ НЕ ХОЧУТЬ?

Уявіть, купили квитки на дуже бажаний концерт, а його постійно переносять!

Повернення квитків на захід

Якщо концерт переносять або скасували, згідно зі ст. 10 ЗУ "Про захист прав споживачів" організатор концерту ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ПОВЕРНУТИ вам гроші за квитки, а точніше всі 100%, а якщо ні, то за кожен день і годину затягування заплатять пеню в розмірі 3% від вартості квитка !!!

Повернення коштів буде проводитися на майданчику в день  заходу, якщо за згодою не встановили інше місце (все залежить від умов публічної угоди). АЛЕ повернуть гроші тільки за ті квитки, які були куплені у організатора, в точках продажу у офіційних квиткових операторів або на їх сайтах.

Покрокова інструкція ЯК ПОВЕРНУТИ ГРОШІ ЗА КВИТОК

  1. Звертаємося за "поверненням" хоча б за 3 години до початку концерту! Адже як тільки захід розпочався, буде вважатися, що ви вже скористалися послугою і грошей не бачити!
  2. Потрібно написати письмову заяву організатору. Прикріпити до заявки квиток, чек, паспортні дані (часом просять копії, але це не обов'язково).  Якщо не хочуть допомогти або не дають бланк для повернення, напишіть самостійно в 2х примірниках і вимагайте щоб вони його прийняли і відзначили дату.  Закон на нашому боці, хоч і таке звернення ними може розглядатися до 30 днів
  3. До повернення підлягає вся сума за квиток, АЛЕ !!!! за сервісний збір оператора або за доставку і т.п. не буде компенсації
  4. Якщо куплений квиток був "акційний" і у організатора або оператора відмітка, мовляв такі квитки не повертаються "в разі чого" - це порушення! Зобов’язанні повернути у звичайному порядку.
  5. Якщо відповіді немає або загубили заяву.. або взагалі не знають хто ви і чого хочете від них- йдемо в суд! Для цього нам потрібно знайти організаторів заходу, встигнути їм написати декілька заяв, зберегти листування, бажано знайти таких же постраждалих. Знайте, якщо підете в суд, з вас судовий збір не візьмуть.
  6. Завжди при купівлі квитків вимагайте фіскальний чек! А з 2020 -2021 року багато ФОПів, які продають квитки зобов'язані будуть перейти на касовий апарат. Тоді то й простіше буде повернути гроші, якщо що.

Якщо корисна інформація обов'язково зберігайте та поділіться цією інформацією з іншими.  А якщо виникнуть труднощі з поверненням квитка або потрібна буде допомога юриста, оперативно допоможу.

Ваш юрист Mari JUSTLEX (098)-623-23-22

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX