Зміна цільового призначення землі

Записатися на консультацію

Дана процедура є досить не простою в оформлені, тому її самостійна реалізація може бути дуже заплутаною і довгою. Рекомендуємо звернутися за допомогою до юристів нашої компанії, адже ми маємо багаторічний досвід роботи в сфері надання правових послуг, предметом яких є земля, що дозволить впоратися зі зміною призначення землі досить швидко і легко.

Етапи надання послуги зміни цільового призначення землі

 1. Перш за все, Вам буде необхідно заповнити заяву, з метою зміни цільового призначення. При цьому власник повинен засвідчити її у нотаріуса і особисто підписати. Така заява буде служити підставою для того, щоб почати розробляти проект із землеустрою, що передбачає відведення землі.
 2. Далі, ми здійснимо оформлення проекту землеустрою, що передбачає відведення землі та зміну її цільового призначення.
  1. Важливо знати, що складання проекту відведення ділянки землі, у якї змінюється її призначення, в разі, коли вона перебуває в приватній власності, може проводитися без отримання відповідних угод від органів нашої держави. У зв'язку з цим, розробити проект, буде можливо лише у відповідності з договором, що укладається між власником землі, і компанією, яка є землевпорядною.
  2. Хто може виконувати розробку проекту? Такими людьми повині бути тільки висококваліфіковані інженери-землевпорядники, що мають відповідний сертифікат.
  3. Ми можемо оформити договір, в якому будуть визначені терміни виконаннях всіх необхідних процедур, а також вартість надання даних послуг.
 3. Третій крок передбачає виконання робіт у сфері геодезії, а також складання проекту із землеустрою в чітко обумовлені терміни. При необхідності, межі земельної ділянки, можуть закріплюватися межовими знаками. Такий проект підлягає погодженню з спеціалізованими органами держави, якими можуть бути місцеві управління служби в сфері геодезії, картографії та кадастру, відділом, що здійснює функції в сфері архітектури та містобудування, а в інших конкретних випадках, і з іншими органами.
  1. Звертаємо Вашу увагу, що при необхідності зміни цільового призначення ділянки землі, що належить: до земель водного або лісового фонду, земель, що є особливо цінними, мають природоохоронне, оздоровче, історичне або культурне призначення, проект підлягає проведенню експертизи обов'язкового характеру і проводиться Держсгеодастром нашої країни.
 4. Далі, необхідно звернутися з проханням про затвердження проекту в орган, що відповідно до законодавства України, має право приймати рішення про зміну цільового призначення. Такими органами можуть бути місцеві міські, селищні або ж сільські ради.
  1. У передбачених випадках, такі органи можуть відмовити в затвердженні проекту. Однак, при зверненні в нашу фірму, Ви гарантовано отримаєте тільки позитивне рішення.
 5. Наступним етапом є звернення до кадастровому реєстратору, що здійснює функції при місцевому органі Держсгоедастра, з відповідним рішенням про внесення змін до даних про ділянку землі. Термін розгляду документів, для надання даної послуги визначається чотирнадцятьма робочими днями, після чого, в кадастр вносяться всі нові дані. Варто звернути увагу, що внесення змін здійснюється на безкоштовній основі.
 6. Завершальним етапом, є звернення особи до відповідного Центру, що надає послуги в сфері адміністративних послуг, для здійснення процедури легалізації прав на об'єкт нерухомості. Перелік необхідних документів Ви можете дізнатися при отриманні особистої письмової чи усної консультації, при спілкуванні з фахівцями нашої фірми.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX