Присвоєння кадастрового номера

Записатися на консультацію

Кадастровим номером є специфічний і унікальний номер земельної ділянки з певним цільовим призначенням, що не повторюється на території нашої держави, а також, не може бути повторно присвоєний іншій ділянці землі. Присвоєння кадастрового номера здійснюється під час приватизації ділянки землі.

Юристи нашої компанії пропонують свою допомогу при оформленні процедури присвоєння кадастрового номера. Ми давно спеціалізуємося в даному питані і зможемо надати комплексні консультації в сфері земельного права. Присвоєння кадастрового номера є досить складною процедурою, розібратися з якою самостійно не завжди вдається, в зв'язку з цим, ми можемо взяти на себе всі труднощі збору документів, а також звернення до державних органів.

Важливо знати

Без присвоєного кадастрового номера, Вам не вдасться здійснити будь-яку дію з відчуження ділянки землі. Іншими словами, зокрема, власник землі не зможе продати її, подарувати, або ж оформити спадщину, предметом якого є ділянка землі. Також без кадастрового номера буде неможливо укласти угоду оренди ділянки землі, або ж реалізувати переоформлення власника землі.

Куди звертатися?

Для того, щоб визначити кадастровий номер земельної ділянки, потрібно подати необхідні документи до місцевого органу, що реалізує діяльність в сфері земельних ресурсів. Дана процедура проводиться спеціально уповноваженою особою - кадастровим реєстратором.

Етапи здійснення процедури присвоєння кадастрового номера

 1. Перш за все, слід звернутися в спеціалізовану організацію із землеустрою, що може бути як приватною, так і державної, з метою розробки всієї технічної документації. Звертаємо Вашу увагу, що дані організації обов'язково повинні мати відповідний дозвіл на здійснення робіт даного типу. Список землевпорядних підприємств, є можливим переглянути на сайті Державної служби у сфері геодезії, картографії та кадастру.
 2. Формування всіх документів в процесі проведення робіт із землеустрою. Даний етап є обов'язковим для визначення кадастрового номера.
 3. Спеціалізований орган, відповідно до розробленої документації, здійснює присвоєння номера ділянки землі, що є кадастровим.

Документи, що необхідно надати для присвоєння кадастрового номера

 1. Копія документа, що підтверджує право власності на ділянку землі, або ж право його користування. Даний документ обов'язково повинен бути завірений нотаріусом.
 2. Заява про присвоєння кадастрового номера.
 3. Копія документа, що посвідчує особу заявника (паспорта). У разі, якщо документи подаються уповноваженою особою - довіреність на представлення інтересів.
 4. Копія документа про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.
 5. Вся документація, отримана внаслідок проведення робіт із землеустрою.
 6. Файл з обміну даними, по землевпорядних роботах, що необхідно подати в електронному вигляді і з урахуванням всіх вимог, передбачених уповноваженим органом.

Виходячи з цього, для того, щоб до Державного земельного кадастру було внесено повні і достовірні дані про Вашій ділянці землі, фахівцям потрібно провести комплекс таких робіт:

 • З урахуванням місцевості, здійснити зйомку ділянки землі, що є кадастрової;
 • Здійснити підготовку документації із землеустрою;
 • Систематизувати отриману інформацію;
 • Звернутися до органу, який реалізує повноваження в сфері земельних ресурсів, за місцем знаходження ділянки землі.

Терміни, а також вартість надання послуги з присвоєння кадастрового номера, рекомендуємо уточнювати при особистому зверненні в нашу фірму.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX