Попередня експертиза землі

Записатися на консультацію

Процедура попередньої експертизи земельної ділянки здійснюється кваліфікованими фахівцями - незалежними експертами. Співробітники нашої фірми періодично вдосконалять свої знання, що разом з багаторічним досвідом роботи в даній сфері, дозволяє надавати послуги найвищої якості. Ми шанобливо ставимося до наших клієнтів і виконуємо роботу з урахуванням всіх побажань в чітко обумовлені терміни.

Заходи, що проводяться в зв'язку з проведенням попередньої експертизи, включають як юридичні дії фахівців, так і роботи в сфері інжинірингу, що здійснюються з метою передбачення певних ризиків, пов'язаних з придбанням ділянки землі. Крім цього, здійснюється грамотне оформлення документальної бази для укладення угод з нерухомістю, що запобігає можливість виникнення спірних моментів.

Коли буде потрібно попередня експертиза земельної ділянки?

У разі, якщо Ви вважаєте, що потрапили в безвихідну ситуацію, та не маєте поняття куди звертатися і що далі робити з неймовірною кількістю документації для оформлення прав на землю, звертайтеся до фахівців своєї справи. Адже саме в такому випадку буде актуальною попередня експертиза землі.

Етапи проведення попередньої експертизи земельної ділянки

  1. Спеціаліст повинен визначити статус об'єкта, за яким укладається угода. Під цим розуміється з'ясування всіх можливих дій по реалізації права користування, володіння або ж розпорядження нерухомістю. Це пояснюється тим, що наприклад, якщо ділянка землі була придбана з метою зведення житлового будинку, то відповідне цільове призначення повинно бути визначено в правовстановлюючих документах на даний об'єкт нерухомості. У разі ж, якщо з'ясовується, що вона відноситься до земель промисловості, потрібно визначити, чи можлива зміна її цільового призначення. Якщо ні, відповідно використовувати її в запланованих цілях не вдасться.
  2. Далі, необхідно здійснити дії, спрямовані на дослідження всіх дій, що здійснювалися з об'єктом раніше. Це робиться для того, щоб виявити можливі протизаконні дії з ділянкою землі, що здійснювалися колишніми його власниками. Варто відзначити, що якщо залишити це без уваги, наслідки укладення такої угоди можуть призвести до того, що угода буде вважатися анульованою, або ж ділянку землі доведеться безоплатно повернути законному власнику. Крім цього, досить часто, шахраї здійснюють операцію купівлі-продажу, при якій продавець є особою без належної дієздатності, що в результаті призведе до недійсності правочину.
  3. Також необхідно перевірити ділянку землі на те, чи немає обтяжень на право користування нею, а крім цього, упевниться у відсутності будь-яких претензій стосовно даного об'єкта нерухомості з боку третіх осіб.
  4. Надання звіту про можливі ризики, а також експертної думки, що стосується підстав для виникнення можливих суперечок, предметом яких буде земельна ділянка. Крім цього, наші фахівці оформлять необхідний перелік документів, що буде необхідно подати в певну інстанцію для реалізації процедури, пов'язаної з легалізацією прав на землю.

Термін виконання даної процедури, а також її вартість визначається в індивідуальному порядку. Перш, ніж замовити дану послугу, Ви можете проконсультуватися з нашими співробітниками в індивідуальному порядку.

Завдяки роботі наших кваліфікованих експертів, Ви зможете позбутися зайвої паперової тяганини, а також не допустите помилок в оформленні документації, що може спричинити безліч проблем в майбутньому. Попередня незалежна експертиза, що здійснюється фахівцями нашої фірми, є гарантією позбавлення Вас від зайвих неприємностей.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX