Поділ чи об'єднання земельних ділянок

Записатися на консультацію

Професіонали нашої компанії нададуть комплексні послуги при необхідності поділу ділянок землі, або ж навпаки - їх об'єднання. В спектр наших послуг входить підготовка і оформлення всіх необхідних документів, консультації та супровід на кожному етапі процедури.

Що являє собою процедура поділу чи об'єднання земельної ділянки? По суті, це здійснення формування нової ділянки землі, відповідно шляхом її об'єднання або ж розділу. Для того щоб надати дану послугу, потрібно розробити Технічну документацію землеустрою щодо проведення робіт даного виду. При цьому, варто звернути увагу на наступні моменти:

 1. Перед розділом або об'єднанням ділянок землі, заявник повинен переконатися в тому, що він пройшов процедуру легалізації права власності на них. Дані про це вносяться в спеціалізований реєстр.
 2. Ділянки землі, що будуть розділятися або об'єднуватися повинні обов'язково бути зареєстрованими в земельному кадастрі.
 3. Такі ділянки обов'язково повинні бути однаковими за цільовим призначенням, а також мати спільні риси.

Які відомості повинна містити технічна документація?

 • Записку, що є пояснювальною;
 • Завдання, що є технічним і направлено на розробку документації. Воно обов'язково має бути затверджене замовником;
 • Кадастрові плани ділянок землі, що підлягатимуть об'єднанню, або ж роз'єднанню;
 • Матеріали, що були отримані внаслідок проведення робіт у сфері геодезії в польових умовах;
 • Акт, який свідчить про передачу і прийом на зберігання знаків, які є межовими, в разі, коли здійснюється розділ ділянки землі по його межі;
 • Весь перелік обмежень на користування землею, інших обтяжень, а також наявність земельних сервітутів;
 • Згода користувачів або ж заставоутримувачів ділянки землі, що обов'язково має бути засвідчена в нотаріальному порядку;
 • Згода власника ділянки. Коли земля перебуває в державній власності - уповноваженого органу.

Необхідні документи для поділу чи об'єднання земельних ділянок

 1. Документ, що може підтвердити право користування, або ж власності на землю.
 2. Документ, відповідно до якого право власності було виниклим (їм може бути акт, розпорядження, договір).
 3. Документ, що засвідчує особу громадянина (паспорт), а також документ, що свідчить про присвоєння ідентифікаційного номера платників податків. Або ж документ, що підтверджує реєстрацію юридичної особи, статутні документи такого підприємства, установи або організації, довідка зі спеціалізованого реєстру, і код платника податків - в разі, якщо заявником є юридична особа.
 4. Документ, що підтверджує право на будову, а також техпаспорт (коли ділянка землі є забудованим).
 5. Коли цільове призначення землі - несільськогосподарське, потрібно подати довідку з місцевої ради про адресу. За таким документом необхідно звертатися до уповноваженого органу за місцем знаходження ділянки землі.
 6. Коли ділянка розташовується в межах садового товариства, то документи потрібно подавати керівником такого товариства. Ними будуть наступні: акт садового товариства державного значення, витяг про легалізацію, копія установчого документа, довідка, що підтверджує номер ділянки, документ платника податків, довідка такого товариства з ЄДРПОУ.

Допомога нашої компанії стане в нагоді для запобігання негативним наслідкам поділу чи об'єднання земельних ділянок, що можуть обернутися матеріальними втратами або ж судовими розглядами. Ми зможемо звернути увагу клієнта на всі важливі деталі, які б самостійно він міг впустити через неуважність та недостатню правову обізнаність.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX