Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці

Записатися на консультацію

Земельна ділянка є досить вигідним капіталовкладенням, однак, вельми примхливим в зверненні, адже практично всі дії, що пов'язані з нею, повинні бути врегульовані на законодавчому рівні і підлягають контролю державою. Це пояснюється тим, що земля в нашій державі визнається національним багатством, і користуватися нею необхідно особливо обережно, із дотриманням цільового призначення.

Довідку даного виду необхідно отримувати при здійсненні різних угод з ділянками землі, адже, у разі її відсутності, правомочність відчуження земельної ділянки є неможливою.

Куди звертатися для отримання довідки про відсутність забудови?

Органами, уповноваженими видавати документ даного типу, можуть бути як бюро технічної інвентаризації, так і сільські ради, або ж садові товариства. Все залежить від того, де знаходиться Ваша ділянка - в межах міста, або за його межами. Також, дане право має наша юридична фірма, звертаючись до якої, ви зможете без проблем і зайвих черг отримати довідку про відсутність будівель на земельній ділянці.

Процедура видачі довідки про відсутність забудови

 1. Здійснення огляду земельної ділянки, що реалізується з метою підтвердження факту відсутності будівель. Робити це може лише особа, що є експертом в сфері технічної інвентаризації земельних ділянок. Спеціаліст повинен не тільки вивчити інвентаризаційну справу, але і безпосередньо візуально обстежити ділянку землі.
 2. У разі, коли на земельній ділянці дійсно немає будівель, ми видаємо довідку.

Виходячи з цього, слід загострити увагу на тому, що видачі довідки, передує проведення фахівцем технічної інвентаризації ділянки землі. Наші співробітники є кваліфікованими фахівцями, що оформлять результати інвентаризації в стислі терміни.

Необхідні документи

 1. Копія документа, що посвідчує особу громадянина (паспорта).
 2. Копія документа, що підтверджує факт реєстрації земельної ділянки.
 3. Копія довідки з органів статистики.
 4. Копія документа, про право власності на землю.

У зв'язку зі змінами в законодавстві, отримати довідку про відсутність будівель стало набагато простіше і швидше. Наш законодавець переслідує мету передачі приватним підприємствам функції з оформлення довідок даного виду, щоб закріпити за державними органами лише контрольні функції з перевірки та нагляду за даною процедурою. Слід зазначити, що дана послуга є платною, проте її ціна є фіксованою. Всі дії в зв'язку з видачею даного документа, проводяться нашою фірмою відповідно до вимог законодавства. У підсумку, після завершення процедури Ви зможете отримати документ, згідно з яким, зможете укласти договір про купівлю-продаж.

Чому слід звернутися саме до нас?

 1. Наша робота завжди здійснюється лише з метою задоволення інтересів клієнта.
 2. Наші партнери мають високі знання в сфері земельного права, що дозволяє досягати максимально ефективних результатів для наших клієнтів.
 3. Ми гарантуємо надання послуги в найкоротші терміни.
 4. Наші фахівці нададуть вичерпні консультації, за всіма питаннями, що цікавлять клієнта. З ініціативи клієнта, консультації можуть бути надані як в усному, так і в письмовому вигляді.
 5. Ми гарантуємо прозорість проведення процедури, а також її юридичну чистоту.
 6. Вам не доведеться спілкуватися з грубими представниками держави, і оббивати їх пороги з метою отримання довідки.

Наша компанія діє на підставі всієї необхідної дозвільної документації, що за законодавством нашої держави, дає можливість здійснювати функції Бюро технічної інвентаризації, що знаходяться в комунальній власності.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX