Юридичний супровід купівлі-продажу нерухомості

Записатися на консультацію

На сьогоднішній день, досить часто громадяни зустрічаються з процвітанням шахрайства при оформленні різних угод, в тому числі, і при купівлі-продажу об'єктів нерухомості. Для того, щоб не попастися на хитрощі шахраїв, рекомендуємо звертатися за допомогою професіоналів, в разі, якщо Ви самостійно не володієте знаннями в сфері юриспруденції.

Дана послуга є актуальною, в разі:

 • Виникнення різних сумнівів в документах, що підтверджують право власності на нерухомість, або сумнівів в законності їх отримання особою, що здійснює продаж;
 • При необхідності юридичного контролю за здійсненням операції купівлі-продажу;
 • Коли Ви бажаєте захистити себе від можливих негативних наслідків, у разі неправильного оформлення угоди.

У зв'язку з тим, що угоди з об'єктами нерухомості мають високу фінансову значимість, і в своїй більшості, перевищують у декілька разів середню ціну за іншими операціями, особа, яка купує майно, бажає застерегтися від всіх можливих ризиків юридичного характеру використавши при цьому доступні їй методи перевірки нерухомості. Покупець, в свою чергу, має протилежну мету - продати нерухомість за найвищою ціною, при цьому, не розголошуючи справжній стан по відношенні до об'єкта продажу.

Виходячи з цього, покупець знаходиться в декілька гіршому становищі, ніж особа, яка здійснює продаж нерухомості, так, як йому не відомо, достовірної інформації про об'єкт купівлі-продажу, і наслідків, що можуть виникнути в зв'язку з цим.

Наші послуги:

 1. Консультування клієнтів, з усіх питань.
 2. Здійснення переговорів із зацікавленою стороною.
 3. Підготовка, а також збір всіх потрібних для реалізації угоди купівлі-продажу документів.
 4. Реалізація перевірки об'єкта, що є предметом угоди. З'ясування, чи не продавався він раніше, чи мають право на даний об'єкт треті особи. Перевірка правового статусу особи, що здійснює продаж об'єкта.
 5. Представництво інтересів клієнта в органах державної влади.
 6. Здійснення правового аналізу договору купівлі-продажу, або ж його складання.

Купівля первинної нерухомості

Наприклад, при покупці квартири в новобудові, перед реалізацією угоди, буде корисно зробити юридичний аналіз компанії, яка виступає забудовником, а також детально вивчити всі положення договору купівлі-продажу. Для цього, можна отримати від забудовника його установчі документи, а також, документи дозвільного характеру, в зв'язку з якими здійснювалося будівництво.

Купівля вторинної нерухомості

В такому випадку, ми рекомендуємо перевірити процедуру придбання об'єкта первинним покупцем і перевірити у нього: документи відповідно до яких він оформляв право на нерухомість, а також документи на продавця нерухомого майна.

Чому варто звернутися за допомогою саме до нас?

 • У нас працюють практикуючі фахівці, що знають всі тонкощі проведення операцій з нерухомим майном;
 • Наша діяльність охоплює широкий спектр послуг в даній сфері, в тому числі, і робота з проблемною нерухомістю;
 • Додатково, ми зможемо надати допомогу при легалізації права власності на об'єкти нерухомості;
 • У разі відсутності будь-яких документів для здійснення угоди купівлі-продажу, професіонали нашої фірми зможуть здійснити оформлення відсутньої документації.

Звертайтеся за допомогою до кваліфікованих фахівців, адже це допоможе запобігти в подальшому, виникнення судових спорів, предметом яких є нерухомість. Окрім цього, це заощадить Ваші кошти, що у майбутньому, можуть бути витрачені на судову процедуру розгляду справи.

Додати коментар
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX