Супровід купівлі-продажу нерухомості

Записатися на консультацію

На сьогоднішній день, досить часто громадяни зустрічаються з процвітанням шахрайства при оформленні різних угод, в тому числі, і при купівлі-продажу об'єктів нерухомості. Для того, щоб не попастися на хитрощі шахраїв, рекомендуємо звертатися за допомогою професіоналів, в разі, якщо Ви самостійно не володієте знаннями в сфері юриспруденції.

Дана послуга є актуальною, в разі:

 • Виникнення різних сумнівів в документах, що підтверджують право власності на нерухомість, або сумнівів в законності їх отримання особою, що здійснює продаж;
 • При необхідності юридичного контролю за здійсненням операції купівлі-продажу;
 • Коли Ви бажаєте захистити себе від можливих негативних наслідків, у разі неправильного оформлення угоди.

У зв'язку з тим, що угоди з об'єктами нерухомості мають високу фінансову значимість, і в своїй більшості, перевищують у декілька разів середню ціну за іншими операціями, особа, яка купує майно, бажає застерегтися від всіх можливих ризиків юридичного характеру використавши при цьому доступні їй методи перевірки нерухомості. Покупець, в свою чергу, має протилежну мету - продати нерухомість за найвищою ціною, при цьому, не розголошуючи справжній стан по відношенні до об'єкта продажу.

Виходячи з цього, покупець знаходиться в декілька гіршому становищі, ніж особа, яка здійснює продаж нерухомості, так, як йому не відомо, достовірної інформації про об'єкт купівлі-продажу, і наслідків, що можуть виникнути в зв'язку з цим.

Наші послуги:

 1. Консультування клієнтів, з усіх питань.
 2. Здійснення переговорів із зацікавленою стороною.
 3. Підготовка, а також збір всіх потрібних для реалізації угоди купівлі-продажу документів.
 4. Реалізація перевірки об'єкта, що є предметом угоди. З'ясування, чи не продавався він раніше, чи мають право на даний об'єкт треті особи. Перевірка правового статусу особи, що здійснює продаж об'єкта.
 5. Представництво інтересів клієнта в органах державної влади.
 6. Здійснення правового аналізу договору купівлі-продажу, або ж його складання.

Купівля первинної нерухомості

Наприклад, при покупці квартири в новобудові, перед реалізацією угоди, буде корисно зробити юридичний аналіз компанії, яка виступає забудовником, а також детально вивчити всі положення договору купівлі-продажу. Для цього, можна отримати від забудовника його установчі документи, а також, документи дозвільного характеру, в зв'язку з якими здійснювалося будівництво.

Купівля вторинної нерухомості

В такому випадку, ми рекомендуємо перевірити процедуру придбання об'єкта первинним покупцем і перевірити у нього: документи відповідно до яких він оформляв право на нерухомість, а також документи на продавця нерухомого майна.

Чому варто звернутися за допомогою саме до нас?

 • У нас працюють практикуючі фахівці, що знають всі тонкощі проведення операцій з нерухомим майном;
 • Наша діяльність охоплює широкий спектр послуг в даній сфері, в тому числі, і робота з проблемною нерухомістю;
 • Додатково, ми зможемо надати допомогу при легалізації права власності на об'єкти нерухомості;
 • У разі відсутності будь-яких документів для здійснення угоди купівлі-продажу, професіонали нашої фірми зможуть здійснити оформлення відсутньої документації.

Звертайтеся за допомогою до кваліфікованих фахівців, адже це допоможе запобігти в подальшому, виникнення судових спорів, предметом яких є нерухомість. Окрім цього, це заощадить Ваші кошти, що у майбутньому, можуть бути витрачені на судову процедуру розгляду справи.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX