Реєстрація документів на право власності

Записатися на консультацію

Для того, щоб легалізувати своє право власності на нерухоме майно, небхідно звернутися до регламентованої законом процедури. Варто звернути увагу, що це питання регулюється спеціалізованими нормативними актами, якими є Закон, що носить назву «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а також, порядок, прийнятий КМУ, який регулює процедуру легалізації речових прав на нерухоме майно. Якщо ви бажаєте самостійно здійсниті цю процедуру, то повинні уважно ознайомити з їх змістом.

Етапи реєстрації документів на право власності

 1. Прийняття уповноваженим органом документів, необхідних для реалізації процедури легалізації.
 2. Проведення реєстрації заяви в базі даних.
 3. Визначення черговості розгляду заяв про легалізацію.
 4. Проведення перевірки поданих документів на відсутність підстав для зупинення розгляду такої заяви, зупинення розгляду легалізації прав, а також підстав для відмови в проведенні даної процедури.
 5. Прийняття уповноваженою особою позитивного рішення про проведення легалізації прав.
 6. Внесення даних в спеціалізований реєстр.
 7. Оформлення витягу з такого реєстру, що служить підтвердженням реєстрації права власності, і може використовуватися заявником в подальшому.

Хто здійснює процедуру реєстрації документів на право власності?

Дані повноваження мають:

 1. Мін'юст, а також його територіальні органи.
 2. Виконавчі органи місцевих рад.
 3. Суб'єкти, які мають відповідну акредитацію.
 4. Особи, які є державними реєстраторами.

Які документи необхідно подати?

До цього питання варто поставитися дуже уважно, адже перелік необхідних документів буде залежати від об'єкта, право на які Ви бажаєте зареєструвати. При особистій консультації з фахівцями нашої фірми, Ви зможете дізнатися їх чіткий перелік.

Варто пам'ятати про необхідність сплати державного мита за надання послуг по легалізації. Після того, як сума буде сплачена, необхідно буде зберегти чек, що послужить підтвердженням оплати. Чек потрібно буде подати до уповноваженого органу, разом із всіма іншими документами при звернені до уповноваженого органу.

Термін здійснення процедури

Відповідно до норм законодавства, термін здійснення процедури легалізації права власності, не може перевищувати п'яти робочих днів. Даний термін необхідно відраховувати з моменту реєстрації заяви про легалізацію.

Реєстрацію є можливим здійснити і в скорочені терміни, для цього необхідно сплатити суму визначену на законодавчому рівні і залежить від кількості днів, протягом яких необхідно зареєструвати право власності.

Важливо звернути увагу на можливість призупинення процедури реєстрації, а також, право реєстратора і зовсім відмовити в проведенні даної процедури. Підстави для винесення таких негативних рішень, визначаються на законодавчому рівні.

Для того, щоб бути впевненим в тому, що легалізація Ваших прав пройде без зайвих труднощів і затягування, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців нашої юридичної фірми. Ми маємо успішний досвід в даному питанні і гарантуємо якісне надання послуги.

Наші послуги:

 1. Представлення інтересів клієнта в органах, уповноважених на проведення процедури реєстрації права власності.
 2. Оформлення документів відповідно до вимог закону.
 3. Здійснення подачі таких документів.
 4. Оформлення довіреності (спеціального письмового документа, що оформляється при необхідності здійснення дій від Вашого імені і в Ваших інтересах, в якому міститься чіткий перелік правомочностей, право на здійснення яких надано).
 5. Отримання документів, що свідчать про успішне проведення процедури легалізації, та їх подальша передача клієнту.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX