Проведення незалежних вимірів об'єктів інвестування

Записатися на консультацію

Дана послуга є необхідною при інвестуванні в об'єкти нерухомості.

Чим є процедура вимірів об'єкта інвестування? Це роботи, що проводяться сертифікованими організаціями, що спеціалізуються в даному питанні, що мають комплексний характер і визначають розміри, технічні особливості, а також конфігурації об'єктів нерухомості.

Мета проведення процедури вимірів об'єктів інвестування

 • Перш за все, вона необхідна для встановлення чітких параметрів об'єктів нерухомості;
 • Для перевірки відповідності площі нерухомості вимірам, що були проведені органами бюро технічної інвентаризації;
 • C метою створення обмірних креслень реального стану об'єктів, проектна документація по яким відсутня;
 • При необхідності відновлення проектної документації;
 • З метою переведення креслень в цифровий вигляд.

Проведення незалежних вимірів об'єктів є актуальною при придбанні житла в новобудовах, або ж спеціальних приміщень нежитлового призначення.

Досить часто у громадян виникає питання про те, як можна оскаржити технічні, а також економічні показники, що містяться в кадастровому паспорті, виданому БТІ. Для фахівців даного органу, відмінність в площі нерухомості в кілька сантиметрів на шість метрів довжини не грають особливої ролі, й на їхню думку є, лише похибками вимірювання. Однак, при їх примноженні на ширину з такою ж похибкою, виходять загальні квадратні метри, що оподатковуються. Звичайно ж для людей це питання є досить важливим, для того, щоб не переплачувати кошти до державного бюджету.

Процедура проведення замірів об'єктів інвестування охоплює:

 1. Беручи до уваги діючі правила, проводиться контрольний обмір приміщення.
 2. Виконання, на підставі отриманих даних, обмірних креслень.
 3. Оформлення кольорової схеми зонування приміщення, що підлягає вимірюванню.
 4. Провести експлікацію приміщення (що є поясненням технічних характеристик об'єкта).
 5. Звід всіх отриманих даних, в таблицю.
 6. Описати розрахунок площ, що позначилися в таблиці. При цьому, вказуємо нормативну документацію, відповідно до якої, були проведені обміри та розрахунки.

Термін проведення робіт, а також їх вартість залежить від складності об'єкта, і його площі. Дане питання слід уточнювати у спеціалістів у кожному окремому випадку при замовленні послуги даного виду.

Підсумковим результатом проведення незалежних вимірів об'єктів інвестування, є видача замовнику технічного висновку, де детально описуються всі проведені роботи.

Співробітники нашої фірми нададуть кваліфіковану допомогу в даному питанні, а також проконсультують, як в усному, так і в письмовому вигляді, з усіх питань. При цьому, Ви можете розраховувати на позитивний і якісний результат надання послуг.

Оскарження вимірів об'єктом нерухомості

При необхідності, ми зможемо представити Ваші інтереси при оскарженні вимірів об'єктів інвестування.

Для цього можна звернутися в агентство нерухомості або територіальний орган БТІ з відповідною документацією і заповнити заяву встановленого зразка, в якому вказати необхідність проведення повторних вимірів об'єктів нерухомості, при необхідності можна записатися на прийом до начальника даного органу або директору агентства.

Коли Ви не одержуєте позитивний результат, при реалізації даної процедури, є можливим звернутися для захисту своїх прав до суду. В такому випадку, ми зможемо надати послуги зі складання позовної заяви та представити Ваші інтереси при розгляді справи. Варто відзначити, що в більшості випадків, це питання вдається врегулювати мирним шляхом.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX