Приватизація гаража

Приватизація гаража

Послуга включає:

  • Професійна консультація юриста;
  • Визначення кращої стратегії;
  • Підготовка всіх необхідних документів;
  • Повна конфіденційність;
  • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
7000грн.
10робочих днів
Приватизація гаража в Києві

Записатися на консультацію

Після придбання такого нерухомого майна, як гараж, власники мають право здійснити приватизацію гаража, для того, щоб в подальшому, мати можливість розпорядження ним на власний розсуд. Так без оформлення даної процедури є неможливим укладати різні угоди (дарування, купівлі-продажу) предметом яких буде гараж.

Приватизації підлягають ті гаражі, що знаходяться в складі гаражних кооперативів. Що це за об'єднання і яка його мета? Гаражні кооперативи об'єднують громадян, що здійснюють зберігання транспорту, на ділянці землі, що є орендованій, і вирішують питання, пов'язані з його зберіганням за допомогою спеціально уповноваженого органу. Такі об'єднання громадян належать до некомерційних, тобто не можуть отримувати прибуток від своєї діяльності.

Здійснення процедури приватизації з гаражного кооперативу

Дотримуючись норм законодавства, гараж, що був зведений на ділянці землі, раніше відведеній гаражному кооперативу, може бути приватизований. В такому випадку, особа, яка є головою такого об'єднання, зобов'язана надати документи, що послужать підтвердженням факту законного зведення гаража. До слова, для того, щоб здійснити процедуру приватизації гаража, необхідне правильне оформлення, а також процедура легалізації самого гаражного кооперативу.

Вартість приватизації гаража в Києві

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

7000грн.

Терміни:

від 10 днів

Необхідні документи

  1. Документ, що видається головою кооперативу, про внесення всіх внесків, а також, що підтверджує участь в такому кооперативі.
  2. Технічний паспорт.
  3. Правильно оформлена копія документа (акта) про передачу землі, з метою використання її гаражно-будівельним кооперативом.
  4. Документ, що посвідчує особу, яка має намір стати власником.
  5. Ідентифікаційний номер платника податків, особи, яка має намір стати власником.

Всі перераховані вище документи подаються до уповноваженого органу приватизації - міську адміністрацію, до них додається заява. Розгляд даних документів має здійснитися в термін до одного місяця. Після цього, заявнику повинно бути видано свідоцтво про право власності.

Варто зазначити, що право власності на гараж також має бути попередньо легалізовано в установленому законом порядку.

Здійснення процедури приватизації індивідуального гаража

У разі, коли дана нерухомість не знаходиться в гаражно-будівельному кооперативі, а розташовується на окремій ділянці землі, законодавство передбачає можливість її безоплатної приватизації. При цьому, площа земельної ділянки не повинна перевищувати 0,01 гектара. Відповідно, гараж повинен бути зведений за всіма вимогами законодавства і введений в експлуатацію, що реалізується спеціально уповноваженою комісією. Оформлення права власності на індивідуальний гараж є досить важливим питанням, що має бути вирішене якомога швидше, адже в будь-який момент, таку споруду, що не була узаконена, можуть забажати знести.

Підсумкова мета проведення процедури приватизації - отримання документа, що підтверджує право власності на гараж. Після цього, Ви будете вправі здійснювати різні нотаріальні дії, щодо даного об'єкта нерухомості.

Так, як процедура приватизації гаража є досить трудомістким процесом, Ви можете звернутися до фахівців в даній сфері - юристам нашої компанії, що мають багаторічний досвід роботи в сфері нерухомості і можуть впоратися з завданнями різної складності.

Вартість надання послуг по приватизації гаража варіюється і може бути різною, залежно від складності процедури.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX