Земельні спори

Записатися на консультацію

Земля є досить цінним капіталовкладенням в наш час, проте в зв'язку із складним правовим регулюванням питання оформлення права власності на даний об'єкт нерухомості, більшість власників земельних ділянок продовжують користуватися ними без належним чином оформленої документації.

Земельні спори є досить поширеними. Що представляє собою даний вид спорів? Це конфлікт, що виникає як між юридичними, так і між фізичними особами, предметом якого є порушення їх права власності на ділянки землі. Слід звернути увагу на те, що найбільш поширеним видом суперечок в даній сфері є конфлікти з використання землі, що виникають між сусідами. На практиці, сусіди, або ж особи, що є співвласниками нерухомого майна, що знаходиться на одній ділянці землі, дуже рідко можуть залагодити конфлікт без звернення до відповідних судових інстанцій. Виходячи з цього, земельні спори доводиться вирішувати в судовому порядку.

Земельні спори, що вирішуються в судовому порядку відрізняються своєю високою вартістю і, як правило, тривалістю. Звернувшись за допомогою до фахівців нашої фірми, ми будемо намагатися спрямовувати всі зусилля для їх врегулювання в досудовому порядку, а при необхідності - наші адвокати захистять Ваші права і законні інтереси в суді.

Причини виникнення земельних спорів

 • Визначення меж ділянки землі, що є предметом спору;
 • Використання земельної ділянки з порушенням існуючих вимог законодавства;
 • Користування ділянкою землі без належного оформлення документів, що засвідчують право власності на неї;
 • Відмова уповноважених органів на здійснення процедури приватизації ділянки землі;
 • Відмова уповноважених органів на реалізацію процедури легалізації права власності на ділянку землі;
 • Наслідки неправильного оформлення угод, предметів яких є земельна ділянка;
 • Поділ ділянки землі.

Межові спори

Межові спори є найбільш поширеними і складними у врегулюванні видом в даній сфері.

Такий конфлікт може виникнути в зв'язку з:

 1. Установленням меж ділянки землі.
 2. Невірного місцезнаходження земельної ділянки.
 3. Накладенням ділянок одина на одну.
 4. Допуском помилок при визначенні площі ділянок землі.

Органами, уповноваженими вирішувати межові суперечки, є не тільки суди, а й органи виконавчої влади та місцевого управління. Фахівці нашо ї фірми мають позитивний досвід при вирішенні спорів данного виду.

Судовий порядок вирішення земельних спорів

У разі, коли конфлікт необхідно вирішити в судовому порядку, буде потрібна допомога адвоката, що спеціалізується на земельних спорах. Такий фахівець допоможе правильно скласти позовну заяву, подати її в органи судової влади, а також візьме участь в процесі розгляду справи, що передбачає збір необхідних доказів з метою підтвердження правової позиції клієнта. Участь кваліфікованого фахівця в справі дозволить досягти максимально ефективного результату для клієнта. Багаторічний досвід роботи наших фахівців, гарантує якісне надання послуг.

Наші фахівці нададуть наступні види послуг:

 • Інформаційне консультування клієнтів з усіх потрібних питань;
 • Оформлення всієї необхідної документації при вирішенні земельних спорів;
 • Представлення інтересів клієнта, при зверненні в спеціалізовані органи, уповноважені розглядати правові конфлікти, предметом яких є земля.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX