Юридично-інжинірингова експертиза нерухомості

Записатися на консультацію

Будь-який об'єкт нерухомості, при оформленні з ним цивільно-правових угод, що стосуються продажу, дарування, міни та інших, вимагає організації повної перевірки і дослідження, що здійснюється з моменту придбання такого майна і до процедури введення його в експлуатацію. Як показує практика, більшість об'єктів мають певні відхилення від норм законодавства, що в майбутньому може бути причиною суперечок щодо визначення права власності, а також розбрату з органами державної влади, уповноваженими видавати дозволи на здійснення будівельних робіт.

Наша юридична компанія надає послуги з юридично-інжинірингової експертизи. Фахівці, що мають високі знання в сфері нерухомості, оформлять комплекс робіт, що пов'язані з обчисленням недоліків і помилок як в технічних, так і в правових документах на об'єкт нерухомості. Ми виконуємо робото у чітко обговорені терміни без завого затягуваня.

Коли буде потрібна процедура юридично-інжинірингова експертиза нерухомості?

  • Якщо Ви маєте намір укласти угоду, об'єктом якої є нерухоме майно;
  • При оформленні спадщини на об'єкт нерухомості, отримання його внаслідок погашення боргу боржником і при подібних правовідносинах;
  • При підготовці нерухомості до реалізації процедури її продажу;
  • Коли необхідно змінити напрямок в діяльності (провести реконцепцію). У такому випадку потрібно також реконструкція об'єкта.

Мета проведення експертизи даного виду

Перш за все, звернувшись за даною послугою, клієнту буде зрозуміла повна ситуація з усіма наявними документами правового і технічного характеру, що відносяться до об'єкта нерухомості. Це стосується перевірки відповідності документів, що засвідчують право власності на нерухомість всім існуючим вимогам законодавства. Дана процедура дозволяє запобігти можливі ризики власника по оплаті штрафів, якщо вся документація не буде приведена у порядок. Крім цього, завдяки юридично-інжинірингової експертизі, фахівець може визначити відповідність документації на майно технічного характеру всім чинним нормам будівництва, дозвільним і містобудівним вимогам.

Реалізація процедури юридично-інжинірингової експертизи нерухомості

  1. Проведення аналізу вихідної інформації про майно, а також вивчення документації, що дозволить визначити їх відповідність законодавчим нормам. Завдяки багаторічному досвіду роботи наших співробітників, ви зможете отримати максимально достовірну інформацію про нерухомість. Наші фахівці періодично підвищують рівень своєї кваліфікації, що гарантує їх компетентність в даній сфері.
  2. Перевірка всіх спеціалізованих баз даних (кадастрів, реєстрів, інших систем, що мають загальнодоступний характер) на наявність в них інформації про даний об'єкт нерухомості. З'ясування, чи відповідають дані реальному стану такого об'єкта.
  3. Юридичне оформлення результатів експертизи. Формулювання позиції фахівця, щодо проведених робіт. Визначення існуючих проблем.
  4. Розробка рекомендацій для клієнта про всі можливі варіанти здійснення правомочності по розпорядженню об'єктом нерухомості, із зазначенням як правових, так і інжинірингових варіантів вирішення виниклих проблем. При цьому, експерт визначає певний механізм для приведення майна в порядок, щодо всіх законодавчих вимог.

Терміни і вартість виконання робіт по юридично-інжиніринговій експертизі будуть залежати від кожного індивідуального випадку. Рекомендуємо з'ясувати дане питання при особистому зверненні в нашу компанію. Ми працюємо притримуючись адекватної цінової політики, про що стверджують відгуки наших клієнтів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX