Виселення з приміщень

Записатися на консультацію

Дане питання регулюється нормами Житлового кодексу. Не дивлячись на те, що відповідно до цього законодавчого акту, кожен громадянин має право на житло, однак, в певних випадках, допускається проведення процедури виселення з житлових приміщень.

Спори у зв'язку з виселенням з приміщень є досить поширеними в нашій країні. При їх вирішенні може враховуватися величезна кількість факторів, про існування яких, особи, які беруть участь в суперечці, можуть навіть не здогадуватися. Для того, що грамотно підійти до вирішення правового конфлікту даного виду, рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи - юристам нашої фірми. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в ефективному результаті.

Порядок проведення процедури виселення

Передбачається, що громадяни можуть бути виселені:

 • В добровільному порядку;
 • Відповідно до рішення, прийнятого судом;
 • У випадку, якщо існує санкції прокурора, коли особи проживають в будинку, стан якого прирівнюється до аварійного, або ж коли громадяни у самовільному порядку зайняли приміщення, що їм не належить.

Судовий порядок виселення

У випадках, коли в добровільному порядку домогтися виселення не виходить, і громадянин перешкоджає в цьому іншим особам, що проживають в даному житловому приміщенні, не залишається іншого виходу з ситуації, крім звернення до суду.

Наші співробітники пропонують свою допомогу при здійсненні процедури виселення в судовому порядку.

На початковому етапі даної процедури, потрібно грамотно скласти позовну заяву, що має відповідати вимогам повноти, ясності, чіткості. Крім цього, позовна заява має бути оформлена, дотримуючись всіх вимог законодавства. Варто звернути увагу, що правильно складена позовна заява служить гарантією прийняття рішення на вашу користь. Адвокати нашої компанії, що спеціалізуються в сфері житлових суперечок, зможуть взяти на себе відповідальність за складання позову. Пам'ятайте, відповідно до норм нашого законодавства, звертатися в суд з одного і того ж предмета спору, дозволяється лише тільки один раз, що означає, при неккоректному складанні заяви, допуску помилок, і відмови суду, виселити громадянина в наступний раз вже не вдасться.

Далі, адвокат здійснює подачу позову до суду. Робитися це може через канцелярію суду, як за місцем фактичного проживання відповідача, так і за його місцем реєстрації.

На момент безпосереднього розгляду справи в суді, адвокат повинен мати при собі наступне:

 • Довідку, що підтверджує факт реєстрації особи, виселення якої планується здійснити, в певному приміщенні. Даний документ повинен мати термін давності не більше ніж тридцять днів;
 • Докази, що будуть використані судом на підтвердження правової позиції позивача;
 • Документ, що підтверджує факт оплати державного мита.

Спектр послуг, що надаються нашими фахівцями:

 1. Надання інформативних консультацій, з питань, що цікавлять клієнта в сфері житлового законодавства, що можуть надаватися як в усній, так і в письмовій формі.
 2. Проведення правового аналізу, конфлікту, що виник. Обговорення з клієнтом правової позиції, що була сформована адвокатом.
 3. Підготовка та оформлення всіх необхідних документів для їх надання до відповідних органів.
 4. Підготовка доказів, що будуть використані для підтвердження сформованої правової позиції.
 5. Представлення інтересів в судових органах.
 6. Реалізація контролю над виконанням прийнятого судом рішення.

Вартість надання наших послуг варіюється, що залежить від кожного індивідуального випадку. Рекомендуємо уточнювати це питання при особистому зверненні до представників нашої фірми.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX