Реєстрація права на нерухомість

Записатися на консультацію

При необхідності здійснення процедури реєстрації права на об'єкти нерухомості, рекомендуємо звернутися за допомогу до фахівців нашої юридичної фірми, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Реалізувати цю процедуру без витрачання зайвих зусиль і з отриманням максимально ефективного результату можна лише в разі, якщо Ви маєте певні знання в такому питанні.

Куди звертатися для реєстрації права на нерухомість?

На сьогоднішній день, право легалізації нерухомості делеговано нотаріусам, що є як приватними, так і державними, або ж центрам надання адміністративних послуг.

Варто відзначити, легалізація права на об'єкти нерухомості, які є комерційними, здійснюється ідентично в тому ж порядку, що і реєстрація нерухомості, що знаходиться в приватному володінні осіб. При цьому, видані раніше свідоцства не втрачають своє юридичне значення, однак при цьому, потрібно отримати і нову довідку, що є інформаційною, і видається із спеціалізованого реєстру.

Терміни легалізації права на нерухомість, а також вартість процедури

Терміни реалізації процедури реєстрації об'єктів нерухомості, є однаковими для всіх громадян нашої країни. При подачі заяви про проведення даної процедури, необхідно здійснити сплату державного мита за надану послугу. При цьому, важливо знати, що загальним терміном, передбачається легалізація нерухомості протягом п'яти робочих днів. Однак, при бажанні заявника, можливо скоротити цей строк: до двох робочих днів, доби, і навіть до двох годин.

Необхідні для реєстрації права на нерухомість документи

 1. Заповнена у встановленій формі заява про легалізацію права.
 2. Документ, що засвідчує право власності на об'єкт нерухомості.
 3. Ідентифікаційний номер платника податків заявника.
 4. Документ, що засвідчує право власності на нерухомість (їм може бути договір, свідоцтво, акт).
 5. Документ, що засвідчує факт сплати державного мита за здійснення процедури легалізації.
 6. Документ, що підтверджує оплату за видачу інформаційної довідки з реєстру нерухомості.
 7. Технічний паспорт на нерухомість.
 8. Якщо подача документів здійснюється не заявником, а іншою особою в його інтересах, необхідно надати довіреність, що підтверджує такі повноваження.

Після того, як всі документи будуть подані уповноваженій особі, реєстратор здійснює їх перевірку на достовірність і правильність їх оформлення. Після цього, їм приймається рішення про проведення процедури легалізації, або ж про відмову в реєстрації прав. У разі, якщо їм приймається негативне рішення, обгрунтування для відмови письмово роз'яснюються заявнику.

Варто звернути Вашу увагу, не дивлячись, на те, що приватні нотаріуси ставлять ціну за надання послуг з реєстрації права на нерухомість трохи вище, ніж державні, звернувшись до них, Ви зможете отримати позитивне рішення про легалізацію швидше. Адже, дуже часто, державні нотаріуси зловживають своїми повноваженнями і прискіпливіше приймають рішення.

Ми пропонуємо наступні послуги:

 • Надання вичерпних консультацій в письмовому та в усному порядку;
 • Складання та оформлення всієї необхідної для реалізації процедури документації;
 • Представлення інтересів клієнта, при їх зверненні до нотаріуса або ж в центр адміністративних послуг;
 • Оформлення довіреності, при необхідності;
 • Отримання інформаційно довідки зі спеціалізованого реєстру.

Ми гарантуємо якісне надання послуги в чітко обумовлені терміни.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX