Технічне обстеження об'єктів

Записатися на консультацію

Дана процедура здійснюється для того, щоб визначити поточний стан будівель, приміщень, а також перспективу для їх подальшого використання. Внаслідок технічного обстеження об'єктів, визначаються пошкодження, а також існуючі дефекти об'єктів нерухомості, що можуть послужити причиною виникнення аварійних ситуацій, а крім цього - руйнування будівель. При наданні даної послуги також можуть обстежуватися навколишні об'єкти, розміщені на території і інженерні мережі.

Хто може здійснювати діяльність з технічного обстеження об'єктів?

 • Перш за все, така організація повинна мати статус юридичної особи, і бути легалізованої в установленому спеціалізованим актом порядку;
 • У штаті такої фірми обов'язково повинні значитися експерти, що отримали право здійснення діяльності відповідно до вимог закону, що носить назву «Про архітектурну діяльність»;
 • У розпорядженні компанії повинна бути організаційна та методологічна документація для здійснення обстеження об'єктів нерухомості, а також спеціальні прилади та обладнання для цього.

Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними фахівцями.

Послуги, що можуть бути надані:

 1. Реалізація візуального дослідження об'єктів нерухомості.
 2. Обстеження окремих будівель і конструктивних споруд.
 3. Здійснення обмірів приміщень.
 4. Послуги здійснення перевірочних розрахунків, що стосуються несучої здатності будівель.

Мета проведення технічного обстеження об'єктів:

Перш за все, дана процедура здійснюється для надання допомоги особі, яка є власником об'єкта нерухомості у виявленні проблем, що мають технічний характер, а також для запобігання несприятливих наслідків експлуатації об'єктів нерухомості.

Випадки обов'язкового обстеження об'єктів:

 1. При зміні призначення нерухомого майна (наприклад, при переплануванні квартири в приміщення нежитлового типу).
 2. У разі, коли потрібно узаконити самовільно побудований будинок, у якого відсутня необхідна документація проектного типу.
 3. При необхідності створення проекту реконструкції.
 4. У разі, коли здійснюється перепланування приміщень, квартир, інших будівель.
 5. Коли потрібне проведення ремонтних робіт капітального характеру.
 6. Після непередбаченого виникнення ситуацій надзвичайного характеру (аварій, пожеж).
 7. З метою ліквідації деформації об'єктів, що були зведені, або усунення їх пошкоджень.
 8. Під час укладання угоди купівлі-продажу об'єкта нерухомості. Адже покупець бажає придбати нерухомість в належному технічному стані.

Термін проведення обстеження

При першому обстеженні приміщень і споруд, воно здійснюється відповідно до проектної документації. Наступні перевірки повинні здійснюватися з урахуванням існуючих нормативно-правових вимог. Важливо, що її термін не може бути більшим призначеного для гарантії експлуатації.

Обстеженя об'єктів, термін експлуатації яких завершився

В такому випадку, підставами для проведення технічного обстеження можуть служити акти, оформлені після катаклізм, пожеж або ж руйнування об'єкта в певній частині, при вирішенні власників об'єктів нерухомості про необхідність проведення такої процедури, при виявленні значних пошкоджень нерухомості при поточних оглядах приміщень.

В результаті проведення даної процедури оформляється заключний акт про технічний стан, в якому повинні бути відображені дані про стан будівлі, а також рекомендації щодо можливих способів виправлення виявлених пошкоджень.

Наша фірма співпрацює тільки з перевіреними партнерами, що є фахівцями своєї справи і гарантують якісне надання послуг.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX