Оптимізація, доопрацювання існуючих проектів

Записатися на консультацію

Кожен розроблений проект будівництва повинен пройти процедуру перевірки комплексної експертизи. У більшості випадків, всі вони відправляються на доопрацювання в відповідну організацію, що не обмежується внесенням правок, а передбачає повний аналіз і глобальне перетворення.

Проведення індивідуального доопрацювання вже існуючого проекту

Варто відзначити, що частіше за все, для зведення приватних будинків використовуються типові проекти, з каталогів архітектурних і будівельних підприємств. До проектування, яке здійснюється в індивідуальному порядку, звертаються досить рідко, при цьому, необхідно враховувати, що будь-який типовий проект зажадає внесення змін для задоволення всіх вимог замовника.

Дана процедура є компромісом при поєднанні переваг індивідуального проектування, а також типового проекту будівництва. Індивідуальна доробка передбачає, що вже готовий проект змінюється і допрацьовується під конкретно визначену ділянку і клієнта.

Варто звернути увагу, що якщо фахівці здійснювали розробку проекту за типовим проектом, в нього можуть вноситися такі зміни:

 1. Здійснення заміни матеріалів, передбачених для покрівлі будинку (він повинен бути близьким за вагою до передбаченого раніше), трубопроводів.
 2. Здійснення зменшення або ж навпаки, збільшення висоти приміщення або нахилу його покрівлі. При цьому, необхідно враховувати, що зробити це можна лише в межах двох з половиною - трьох метрів, що стосується нахилу - в межах п'яти градусів.
 3. З огляду на параметри міцності і теплопровідності, можливо здійснити заміну матеріалів, які є ізоляційними або ж стіновими.
 4. Внести зміни, що стосуються розміру прибудов (наприклад, гаража або тераси).
 5. Можливо змінити місце розташування дверних прорізів, а також різних перегородок між приміщеннями.

У наші послуги може входити внесення змін до проектної документації, що стосуються:

 • Інженерних систем, а також комунікацій;
 • Додавання додаткових ванних кімнат і санітарних вузлів;
 • Прибудов до будівлі;
 • Підвальних приміщень.

Цей список не є вичерпним, ви можете звернутися до нас і з іншими побажаннями.

Оптимізація проектів будівництва

Дана послуга буде актуальною в разі, коли проект будівництва є неекономічним, внаслідок його розробки не досвідченими фахівцями, які використовували метод порівняння і прорахунку декількох рішень. В результаті, замовник отримує проект приміщення з неправильним розподілом на пожежні відсіки, надмірність несучих конструкцій і навісних фасадів.

Завдяки роботі наших фахівців, вдасться:

 1. Заощадити на кошторисної вартості, при реалізації робіт будівництва.
 2. Прискорити терміни побудови будівель, завдяки використовуваним технологіям наших партнерів.
 3. Зробити високими показники коефіцієнта корисності площі.

Термін надання послуг з оптимізації або доопрацювання проектів залежить від кожного індивідуального випадку та складності виконуваних робот. Це питання необхідно з’ясовувати при безпосередньому звернені за даною послугою.

Наша фірма співпрацює тільки з перевіреними партнерами, що гарантує досягнення максимального ефективного результату для клієнта. Ми реалізуємо цю процедуру в чітко обумовлений термін, а також дотримуючись адекватної цінової політики. Наші фахівці проконтролюють, щоб будівництво будівель не затягувалося, з причин, що від Вас не залежать. Наші професіонали, при виконанні поставлених перед ними завдань, орієнтуються на інтереси клієнта, і з повагою ставляться до їхніх побажань.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX