Адвокат і юрист з нерухомості

КОНСУЛЬТАЦІЯ У СФЕРІ НЕРУХОМОСТІ

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста з нерухомості;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом з нерухомості.
500грн.
від 1години
юрист з нерухомості

Записатися на консультацію

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть правову допомогу кращих юристів і адвокатів, з огляду на їх спеціалізацію, багаторічну практику і досвід роботи. Професіонали нашої компанії дотримуються заздалегідь обумовлених із клієнтом термінів виконання роботи. Ми цінуємо кожного клієнта і дотримуємося індивідуального підходу до вирішення завдань, що стоять перед нашими фахівцями. Юристи фірми «JUSTLEX» - це кваліфіковані співробітники з престижною освітою, що готові вирішити питання будь-якої складності і спрямованості. Ми надаємо послуги наступній спеціалізації:

 • Трудові спори;
 • Сімейні суперечки;
 • Міграційне право;
 • Земельне право;
 • Корпоративне право;
 • І інші сфери.

Крім цього, фахівці нашої компанії зможуть допомогти у вирішенні питань, що виникають у зв'язку з веденням бухгалтерського обліку підприємства або ж надати послуги з аудиту підприємства.

Наші переваги

 • Кваліфіковані й освічені фахівці, що здатні знайти вихід із, здавалося б, найскладніших ситуацій;
 • Здатність повною мірою здійснити захист законних прав та інтересів громадян;
 • Гарантія ефективної роботи;
 • Оригінальні рішення поставлених перед компанією завдань.

Надання послуг з питань нерухомості

Однією з спрямувань діяльності фірми «JUSTLEX» є надання послуг з питань нерухомості. У зв'язку з цим, пропонуємо Вашій увазі ознайомитися з етапами оформлення прав на нерухоме майно:

 1. Перш за все, особам необхідно подати визначені законодавством документи для здійснення даної процедури, а крім цього, пройти процедуру реєстрації заяви в спеціалізованій електронній базі даних.
 2. Далі слід від сканувати всі раніше подані документи в електронний варіант для їх відображення в спеціалізованому реєстрі.
 3. Наступним кроком є ​​очікування рішення від уповноважених осіб. Воно може мати позитивний результат, наслідком якого буде винесення рішення про проведення реєстрації, або ж негативний - прийняття реєстратором рішення про припинення розгляду документів, або ж відмова в реєстрації.
 4. Далі необхідно відкрити державний реєстр і внести необхідні відомості про права на нерухомість в спеціальний розділ.
 5. Після цього можна буде отримати витяг з реєстру пройденої процедури реєстрації.
 6. Останнім кроком буде повернення оригіналів документів, після розгляду заяви.

Наша юридична компанія надасть доступні консультації з даного питання, допоможе в оформленні необхідних документів, а так само представить Ваші інтереси в державних органах влади.

Дозвіл на будівництво

Юристи фірми «JUSTLEX» нададуть допомогу в отриманні дозволу на будівництво, проконсультують клієнтів з питань, що стосуються надання необхідних документів для здійснення даної процедури, зможуть роз'яснити процедуру анулювання дозволу на будівництво.

В разі, кваліфікованої допомоги, що надається нашими фахівцями, Ваші шанси отримати документ даного типу наблизяться до ста відсоткам. Ми допоможемо уникнути тягучість в даному процесі і отримаємо для Вас дозвіл в максимально стислі терміни.

Узаконення перепланування

Часто ми стикаємося з бажанням зробити нашу квартиру затишніше, так як це місце, де ми проводимо більшу частину свого вільного часу. У зв'язку з цим виникає питання проведення перепланування квартири. Стадії даної процедури є різними, в залежності від кожного конкретного випадку. Однак, першим з них завжди є збір всіх необхідних документів для здійснення даної процедури. Дозволи на перепланування є найважливішим документом, що необхідно отримати перед тим, як приступати до будівельних робіт. При невиконанні цієї вимоги Ви можете бути притягнуті до адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності.

Для того, щоб швидко і грамотно оформити дану процедуру необхідно володіти спеціальними знаннями. Звернувшись за допомогою до наших фахівців, Ви отримаєте оперативну допомогу і швидке вирішення цього питання.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX