Кар'єра разом з «Justlex»

Юридична компанія «Justlex» є новою, але стрімко зростаючою юридичною фірмою, як в Україні, так і за її кордоном, завдяки наданню якісних послуг не тільки для громадян України, а й для іноземців в багатьох напрямках.

Правильно побудовані відносини, як з клієнтом, так і зі своїми співробітниками, допомагають фірмі «Justlex» впевнено просуватися вперед і займати лідируючі позиції в сфері надання юридичних та бухгалтерських послуг для бізнесу. Саме тому, ми постійно збільшуємо свою команду, намагаємося якісно розвиватися, орієнтуємося на високий професіоналізм і цілеспрямованість співробітників, їх бажання приносити користь, як для компанії, так і для свого професійного і кар'єрного зростання.

Завдяки юридичній компанії «Justlex» багато студентів з усієї України ще під час навчання у нас починали проходити стажування, найактивніші і більш цілеспрямовані відбиралися в якості молодих кадрів для фірми і відразу після закінчення стажування отримували офіційне місце роботи.

Активних студентів, досвідчених юристів, відповідальних бухгалтерів і адвокатів, тих, хто хоче нарешті знайти цікаву роботу і людей, які гідно оцінять Ваші знання, як теоретичні так і практичні - запрошуємо стати частиною нашого невеликого колективу. Ми шукаємо активних людей, які не будуть просто створювати видимість роботи. Нам потрібні зацікавлені в професійному та кар’єрному зростанні колеги, які будуть розділяти цінності нашої юридичної фірми і допомагати в її розвитку.

Що компанія «Justlex» пропонує претендентам?

    • гідний рівень заробітної плати;
    • повна або часткова зайнятість;
    • офіційне працевлаштування згідно КЗпП;
    • випробувальний термін до двох місяців;
    • молодий, доброзичливий колектив;
    • професійний розвиток та кар’єрний ріст.

Надсилайте Ваше резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати та контактними даними, документ до 2 Мб. З Вами зв'яжеться відділ кадрів протягом трьох днів. Дуже сподіваємося, що Ви саме та людина, яку ми шукаємо!

Відправити резюме
Прикріпити файл