Узгодження охорони праці

Записатися на консультацію

Кожне підприємство, що має намір здійснювати діяльність, пов'язану з початком, або ж продовженням реалізації робіт, що мають підвищену небезпеку, в обов'язковому порядку повинно отримати дозвіл уповноваженого органу, якими є територіальні органи Держгірпромнагляду України.

Крім цього, дозвіл потрібний для наступних видів діяльності в сфері охорони праці:

 • Проведення навчання в сфері охорони праці інших суб'єктів підприємництва;
 • Здійснення професійної підготовки або ж перепідготовки в сфері охорони праці співробітників підприємств, задіяних у виконанні робіт підвищеної небезпеки;
 • Реалізація робіт в сфері підвищення кваліфікації для осіб, що здійснюватимуть функції, пов'язані з підвищеною небезпекою.

Фахівці нашої компанії пропонують послуги в сфері отримання дозволу на охорону праці. Ми маємо багаторічний досвід роботи, завдяки чому надаємо послуги в чітко обумовлений термін без зайвого затягування.

Етапи реалізації процедури узгодження охорони праці

 1. Здійснення узгодження необхідного переліку робіт в сфері охорони праці.
 2. Приведення підприємства до дотримання всіх необхідних норм і правил у сфері охорони праці.
 3. Супровід при проведенні спеціальної виїзної перевірки експертами.
 4. Супровід при отриманні експертного висновку.
 5. Подача необхідної документації для перевірки ліцензійною комісією.

Документи, що будуть потрібні для реалізації процедури узгодження охорони праці

 1. Правильно оформлена заява про отримання дозволу у сфері охорони праці.
 2. При необхідності отримання дозволу на початок або ж продовження виконання робіт підвищеної небезпеки: висновок експертизи, проведеної технічним експертним центром, про те, що підприємство при виконанні робіт, що були заявлені, може гарантувати виконання діючих норм і правил у сфері охорони праці та промислової безпеки.
 3. При необхідності отримання дозволу на експлуатацію об'єкта: висновок експертизи, що підтверджує факт того, що об'єкт відповідає всім нормативним вимогам у сфері охорони праці, а також, здатність гарантувати дотримання всіх законних вимог при його використанні, а крім цього - документація по експлуатації.
 4. При необхідності отримання дозволу на проведення навчання в сфері охорони праці: висновок експертизи технічного експертного центру або ж наукового методичного центру про те, що суб'єкт може здійснювати навчання в сфері охорони праці.
 5. Виписка зі спеціалізованого реєстру (ЄДРПОУ).
 6. Копія документа, що засвідчує факт легалізації.
 7. Копія установчого документа юридичної особи (статуту).
 8. Копія договору, предметом якого є оренда приміщення або ж документа, що посвідчує право власності на таке приміщення.
 9. Копія документа ліцензії з відповідним додатком.
 10. Документ, що підтверджує взяття на облік платника податкових платежів.

Додатково можуть знадобитися документ з переліком робіт підвищеної небезпеки, що в майбутньому буде здійснювати підприємство, а також розклад, що є штатним, для працівників, що будуть здійснювати функції по видам робіт, що були заявлені.

Чому слід звернутися за допомогою фахівців?

Якщо Ви плануєте здійснити узгодження охорони праці, рекомендуємо звернутися за професійною допомогою. У зв'язку з тим, що дана процедура є досить складною і об'ємною, самостійна її реалізація може привести до безлічі негативних наслідків і затягування процесу. Завдяки юристам нашої компанії, Ви зможете не зустрічатися з представниками державних органів і не стояти в задушливих чергах, а також заощадити свій особистий час.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, що цікавить Вас, рекомендуємо особисто звертатися до фахівців нашої компанії.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX